Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

KAWA

Znalazły dom

Kawa, to przemiła starsza kotka, która trafiła do schroniska, gdzie nie mogła się w ogóle odnaleźć.

Kawa jest spokojna bezkonfliktowa, najchętniej siedziała by człowiekowi cały dzień  na kolanach. Niewymagająca, zachowująca czystość- załatwia się tylko i wyłącznie do kuwety. Kawa szuka kochającego domu. Aktualnie przebywa u wolontariuszki, więc jesteśmy 100% pewni tego jak kawa zachowuje się w domowych warunkach - to najwspanialszy kot na świecie! 

Kawa jest też bardzo ładnie i niecodziennie umaszczona - dymne - czarne włosy u góry, bardzo jasne na dole - kto pokocha tak piękną i niepowtarzalną Kawę ? :) 

 

PAUL

Znalazły dom

Paul, piękny i spokojny psiak. Paul jest młody, duży i strasznie smutny. Paul nigdy nikomu się nie narzucał, zawsze spokojny i kochany. Uwielbia gdy się go głaszcze, ale nie jest nachalny. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i pozwala się mocno przytulać. Paul nigdy nie będzie i nie jest psem nadającym się na stróża. Nie broni się przed atakującymi go psami, każdego człowieka wita miłym spojrzeniem. Nie szczeka prawie wcale. Czeka na kogoś kto znajdzie dla niego miejsce w swoim domu i sercu.

 

 

 

 


Paul jest już w nowym kochającym domu!

 

 

RZEPAK

Znalazły dom

Rzepak, to piękny, jamnikowaty i rudy psiak. Spokojny i bardzo smutny. Zdominowany w boksie, nie jest nachalny. Podchodzi do człowieka i nieśmiało delikatnie trąca nosem. Jesteśmy pewni, że w domu pełnym miłości, okaże się wesołym i kochającym psiakiem.

 

HIPOLIT

Znalazły dom

Hipolit, to nie duży i wspaniały psiak! Na początku trochę boi się człowieka, ale po chwili chętnie wchodzi na kolana, bawi się i sprzedaje całuski. Schronisko bardzo źle na niego wpływa, Hipolit jest strasznie chudy :(.

Hipolitek bardzo prosi o kochający dom, pełen miłości. 

 

 

 


Szczęście uśmiechnęło sie również do Hipolita! Zakochali się w nim wspaniali ludzie, jest teraz oczkiem w głowie swoich nowych właścicieli. Hipolit mieszka teraz w trójmieście! Powodzenia kolego!

 

 

KAZIA

Znalazły dom

Kazia to starsza suczka, która nie jest większa od jamnika. Kazia przyszła do nas ze swoim synkiem, który już znalazł nowy kochający dom. A jego biedna mama nadal czeka w schronisku. Kazia ma czasem swoje humorki, ale gdy widzi piłkę, od razu młodnieje. Biega, aportuje i domaga się uwagi - taka starsza wysportowana pani! :)

Kazia na ogół spokojna, strofuje inne psy gdy za bardzo szaleją. 

Wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto nie pozwoli zostać Kazi w schronisku do końca jej dni. 

 

BETA

Znalazły dom

Beta, to młoda suczka, która ma około roku. Jest nie duża, sięga lekko pod kolano, jest wesoła i kochana. Betka przeszła uraz łapki, który już pięknie się wyleczył. Dogaduje się z innymi psami, gania koty, zachowuje czystość i przede wszystkim - kocha ludzi!

Teraz czeka, aż ktoś pokocha ją...

 

PAJA

Znalazły dom

 

Paja, to młoda suczka, uratowana w 2010 przez inspektorów OTOZ Animals. Jest nie duża, sięga do kolan. Paja jest psem biurowym, dzięki czemu wiemy, że dość dobrze dogaduje się z innymi psami, że nie zwraca uwagi na koty, że lubi ludzi i nie jest agresywna w stosunku do dzieci. Paja wiele przeszła w swoim życiu, teraz czeka na kochający dom. 

 

 

Piękna TAJGA

Znalazły dom

  Tajga to piękna i młoda suczka, najprawdopodobniej mieszanka husky, bądź szpica.

Wulkan energii i miłości. Tajga wita każdego kto do niej podejdzie, do każdego chce się przytulić i chętnie rozdaje buziaki. Sunia dobrze reaguje na szczeniaki i na koty - z jednym ze schroniskowych kotów nawet się zaprzyjaźniła. 

 Piękna, dostojna, sympatyczna, wesoła, energiczna, przyjacielska... Wiele określeń jest na świecie, ale Tajgę i tak było by ciężko nimi opisać. To po prostu wspaniały pies, który potrzebuje równie odważnego jak ona właściciela. Kogoś kto lubi biegać i chętnie poświęci Tajdze sporo czasu. 

 

Tajga nigdy nie wykazała agresji w stosunku do jakiegokolwiek człowieka. Jednak z racji jej energii, nie powinna raczej mieszkać w domu z małymi dziećmi. Tajgunia czasem słabo panuje nad swoimi wybuchami entuzjazmu i radości. 


Tajga podbiła serce pewnej pani, która zaadoptowała już kotka z naszego schroniska! Będzie towarzyszką długich spacerów dla swojej pani! :)

 

 

Czarek

Znalazły dom
Czarek to wesoły i strasznie energiczny pies. Domaga się uwagi w boksie, a na spacerze, najlepiej czuje się w biegu. Gdy już się zmęczy jest cudownym towarzyszem spacerów. Czarek jest trochę większym psem, który dogaduje się i z psami i suczkami. Nie powinien mieszkać w domu z małymi dziećmi, z racji jego nadmiernej ruchliwości.
 

Frank

Znalazły dom

Frank to średniej wielkości uroczy i nieśmiały piesek. Jednak kiedy się już otworzy bardzo chętnie tuli się do człowieka i zabiega o kontakt. Trochę ciągnie na smyczy, ale daj się korygować.

Czy znajdzie się ktoś, kto pokocha uroczego Franka?

 
PayPal:
1% dla zwierząt