Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Pawełek

Znalazły dom

Pawełek trafił do schroniska 16.06.2021 razem ze swoim rodzeństwem z ulicy Próchnika.

Kociaki urodziły się mniej więcej 27.04.2021. Maluchy są oswojone i samodzielne.

nr karty: 116/2021

 

 

 

Laluś

Znalazły dom

Laluś trafił do schroniska 16.06.2021 z ulicy Łęczyckiej.

Laluś to śliczny kocurek, który ma około 2 miesięcy. Jest oswojony, odważny, ciekawy świata i chętny do zabawy.

nr karty: 114/2021

 

Kasztan

Znalazły dom

Kasztan trafił do schroniska 23.06.2021 z ulicy Żyrardowskiej.

Kasztan to średniej wielkości pisak, który ma około 1 roku. Jest zadbany i przyjazny w stosunku do ludzi. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 192/2021

 

Haggar

Znalazły dom

Haggar trafił do schroniska 19.06.2021 razem z Humusem. Psy zostały przez kogoś - najprawdopodobniej  ich właściciela -  związane razem sznurkiem za obroże i porzucone.  Przywiozła je do nas policja, która prowadzi w tej sprawie dochodzenie.

Haggar to duży pies, który nie jest już młody. Jest spokojny i przyjazny w stosunku do ludzi, aczkolwiek swoją posturą z pewnością budzi respekt.

nr karty: 189/2021

 

Humus

Znalazły dom

Humus trafił do schroniska 19.06.2021 razem z Haggarem. Psy zostały przez kogoś - najprawdopodobniej  ich właściciela -  związane razem sznurkiem za obroże i porzucone.  Przywiozła je do nas policja, która prowadzi w tej sprawie dochodzenie.

Humus to średniej wielkości psiak, który ma około 2-3 lat. Jest wesołym, ufnym i bardzo przyjaznym w stosunku do ludzi zwierzęciem.

nr karty: 188/2021

 

Szmer

Znalazły dom

Szmer trafił do schroniska 21.06.2021 z Gronowa Górnego.

Szmer to około 4-miesięczny szczeniak, który jest ufny i przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 4/EL/2021

 

Luiza

Znalazły dom

Luiza trafiła do schroniska 10.05.2021 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki były jeszcze zbyt małe, by poradzić sobie bez mamy, zamieszkały więc w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska, gdzie nadal przebywają.

Kocięta urodziły się mniej więcej 26 kwietnia. Są oswojone, zdrowe, wesołe i chętne do zabawy. W domu tymczasowym mieszkają razem z innymi kotami (również dorosłymi) i psem, których towarzystwo bardzo lubią. Załatwiają się do kuwety.

 

Lilianka

Znalazły dom

Lilianka trafiła do schroniska 10.05.2021 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki były jeszcze zbyt małe, by poradzić sobie bez mamy, zamieszkały więc w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska, gdzie nadal przebywają.

Kocięta urodziły się mniej więcej 26 kwietnia. Są oswojone, zdrowe, wesołe i chętne do zabawy. W domu tymczasowym mieszkają razem z innymi kotami (również dorosłymi) i psem, których towarzystwo bardzo lubią. Załatwiają się do kuwety.

 

Sonia II

Znalazły dom

W życiu Soni okresy spokoju i poczucia bezpieczeństwa już dwukrotnie zostały zburzone przez małe dramaty. Najpierw, gdy Sonia miała około 3 lat, jej opiekunka ciężko zachorowała i Sonia trafiła  do schroniska. Na szczęście już po miesiącu została adoptowana i zamieszkała z nową rodziną. Niestety po 5 latach, w życiu adopcyjnej opiekunki suczki pojawiły się tak poważne problemy, że Sonia musiała na kilka tygodni trafić do schroniska. Gdy je opuszczała, wydawało się, że wszystkie "ludzkie" problemy są już przeszłością. Los jednak chciał inaczej  - 18.06.2021 Sonia znowu znalazła się w schronisku. Tym razem jednak nie będzie mogła już wrócić do swojej opiekunki, która również ma z tego powodu złamane serce...

Sonia to mała, typowo domowa suczka, która urodziła się mniej więcej w 2012 roku. Jest mądrym, łagodnym i spokojnym stworzeniem. W schronisku jest smutna i zagubiona, nie rozumie, dlaczego znowu się tutaj znalazła. Bardzo zależy nam, by Sonia została u nas jak najkrócej. By prędko znalazł się kto, kto otworzy przed nią swoje serce i swój dom. By ta niczemu winna suczka poczuła się jeszcze kochana i bezpieczna.

nr karty: 186/2021

 

Pralinka

Znalazły dom

Pralinka trafiła do schroniska 16.06.2021.

Pralinka to rozkoszna kotka, która ma około 6 tygodni. Jest oswojona, odważna i ciekawa świata.

 

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt