Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Klopsik

Znalazły dom

18.05.2023 do schroniska przyjechały dwa maleńkie (raptem 6 tygodniowe) kociaki - Klopsik oraz Barbie. Maluszki były zmarznięte, głodne i absolutnie przerażone. Kocie dzieci miały duże szczęście, bowiem od razu nasza wolontariuszka zaopiekowała się nimi, dając im dom tymczasowy. Klopsik i Barbie szybko nabrali siły i wkrótce znaleźli domy!

Niestety, 01.08.2023 Klopsik został oddany z powrotem do schroniska… Z relacji byłego opiekuna dowiedzieliśmy się, że kociakowi zdarzyło załatwić się poza kuwetą. I takim sposobem jesteśmy zmuszeni po raz kolejny znaleźć mu dom, na cito!

Klopsik to około 4-miesięczny kocurek, który swoją pogodą ducha potrafi rozczulić każdego! Jak na kociaka przystało - wszędzie go pełno! Jest fanem szalonych zabaw i gonitw! W przerwach od ,,pracy” lubi wylegiwać się w ramionach znanych mu osób. Z chęcią przyjmuje głaski oraz, jak na króla przystało, z zadowoleniem korzysta z noszenia na rękach. Obce koty nieco go przerażają. Wierzymy jednak, że kiedy pojawi się taka konieczność, przy odpowiednim zapoznaniu, stworzy zdrową relację z kotem rezydentem.

Mimo swojego młodego wieku, Klopsik już zdobył ciężki bagaż doświadczeń… Nie pozwólmy, aby dorastał w schronisku!

 

Frotka

Znalazły dom

Frotka trafiła do schroniska 06.08.2023 z ulicy Tartacznej.

Frotka to nieduża suczka w średnim wieku. Jest ufna i przyjaźnie nastawiona do otoczenia. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 173/2023

 

 

Maks

Znalazły dom

Maks trafił do schroniska 04.08.2023 z ulicy Krakusa.

Maks czeka na swoich opiekunów.

nr karty: 170/2023

 

 

Klopsik

Znalazły dom

Klopsik trafił do schroniska 03.08.2023.

Klopsik to nieduży psiak, który ma około 2 lat. Jest łagodny i bardzo przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 169/2023

 

Cytrynka

Znalazły dom

Cytrynka trafiła do schroniska 02.08.2023, ponieważ jej opiekun zmarł.

Cytrynka to mała suczka, która ma około 3 lat. Całe swoje dotychczasowe życie spędziła w mieszkaniu, toteż trudno jej zrozumieć dotychczasową sytuację. Mała jest przerażona i szuka wsparcia w każdej przechodzącej osobie.

Chociaż jest u nas krótko, dała się poznać jako ufne, łagodne i lgnące do ludzi stworzenie. Każda chwila z człowiekiem jest dla niej bardzo cenna. Tuli się, wchodzi na kolana, rozdaje buziaczki. Widzimy, że rozstanie z opiekunem wiele ją kosztowało.

Cytrynka to pogodna sunia, która w żadnej sytuacji nie wykazywała agresji. Towarzystwo innych psów również nie sprawia jej dyskomfortu .

Bardzo nam zależy, by ta kruszynka nie musiała przyzwyczajać się do schroniskowego boksu i szybko znalazła dom.

nr karty: 168/2023

 

Kózka

Znalazły dom

Kózka została przywieziona do schroniska 25.07.2023. Powiedziano nam, że znaleziono ją, błąkającą się bez opieki, w dzielnicy Dąbrowa.

Kózka to średniej wielkości suczka, która ma prawdopodobnie niespełna 1 rok. Jest przyjaznym, wesolym i pełnym energii stworzeniem, które lgnie do człowieka.

nr karty: 164/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rumia

Znalazły dom

Rumia po raz pierwszy trafiła do schroniska w listopadzie 2022 jako słodki szczeniak i szybko została adoptowana. Niestety 24.07.2023 znowu znalazła się w schronisku, z powodu choroby opiekuna.

Rumia to rozkoszna, wesoła i pełna energii suczka.  Jest przyjazna w stosunku do ludzi i innych zwierząt.

nr karty: 162/2023

 

 

Galio

Znalazły dom

Galio trafił do schroniska 22.07.2023 z miejscowości Przezmark. Psiak był w dobrej kondycji, zadbany, ubrany w szelki... Byliśmy pewni, że ktoś będzie go szukał, jednak dni mijają, a telefon w jego sprawie milczy...

Galio jest kilkuletnim psem średniej wielkości. W pierwszym kontakcie z nowo poznanymi osobami jest nieufny. Podczas spacerów psiak tryska energią.

nr karty: 18/EL/2023

 

Magnus

Znalazły dom

Magnus trafił do schroniska 19.07.2023. Znaleziono go przy drodze w miejscowości Kazimierzowo.

Magnus to kilkuletni, dosyć duży psiak w średnim wieku. Jest sympatycznym i przyjaźnie nastawionym do otoczenia stworzeniem. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 17/EL/2023

 

 

Zygmunt

Znalazły dom

Zygmunt trafił do schroniska 10.05.2023 i od razu zamieszkał w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska.

Zygmunt to śliczny kocurek, który urodził się mniej więcej 15.04.2023. Jest oswojonym i bardzo towarzyskim stworzeniem, które lgnie do ludzi. Rozpiera go energia i chęć do zabawy, czy to z innymi kotami, cz to z psem. Jest odważny i ciekawy świata.

nr karty: 59/2023

 
PayPal:
1% dla zwierząt