Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Koko

Znalazły dom

Koko trafiła do schroniska razem ze swoim bratem Niko 06.12.2018.

Koko to śliczna, około 3-miesięczna kotka.

 

Niko

Znalazły dom

Niko trafił do schroniska razem ze swoją siostrą Koko 06.12.2018.

Niko to około 3-miesięczny kocurek.

 

 

Igor

Znalazły dom

Śliczny, 2-miesięczny kocurek o imieniu Igor szuka odpowiedzialnych opiekunów.

Kociak jest oswojony, zdrowy, gotowy do adopcji. Aktualnie przebywa w tzw. domu tymczasowym, ale nie będzie mógł tam długo zostać, dlatego też pilnie szukamy dla niego domu już na stałe.

 

Malibu

Znalazły dom
Malibu trafił do schroniska 03.12.2018 z ulicy Saperów.

Malibu to dosyć duży, zadbany, ufny i lgnący do ludzi szczeniak, który ma około 6-8 miesięcy. Jaka jest jego historia? Czy komuś uciekł, czy został porzucony?

nr karty: 355/2018

 

Lola II

Znalazły dom

W niedzielę 02.12.2018 wieczorem przyprowadzono do nas psa z zamiarem oddania go. Pracownik schroniska wytłumaczył opiekunce suczki, że biuro schroniska jest już nieczynne i należy skontaktować się z nami w poniedziałek. Ponadto wyjaśnił, że skoro pies został kilka miesięcy temu adoptowany z pobliskiego schroniska, to wypada najpierw skontaktować się z tamtym schroniskiem. Opiekunka przyjęła te informacje do wiadomości i wyszła z psem z budynku. A następnie... przywiązała psa do barierki i uciekła...

Następnego dnia skontaktowała się nami matka osoby, która przyprowadziła suczkę (jak się okazało była to osoba niepełnoletnia), i starała się wytłumaczyć, to co zaszło. Powiedziała nam, że, z powodu zmiany sytuacji życiowej, 3 miesiące wcześniej oddała psa innej osobie, która w niedzielę przyprowadziła go do niej z powrotem. Lola, bo tak ma na imię ta biedna psina, którą przekazywano sobie z rąk do rąk jak niepotrzebną rzecz, nie mogła zostać u swojej adopcyjnej rodziny nawet przez noc, z powodu alergii gospodyni...

Te tłumaczenia były już dla nas zbędne. Smutnym, gołym faktem było to, że Loli już nikt nie chce. Że z nastaniem zimy musimy przyjąć do schroniska kolejnego psiaka, którego nieodpowiedzialni opiekunowie zawiedli i skazali znowu na pobyt w schronisku...

Lola to obecnie mniej więcej 1-roczna suczka średniej wielkości. Jest bardzo przyjazna i pragnie być blisko człowieka. Tęsknie patrzy za każdą osobą, który wchodzi i wychodzi przez bramę schroniska. Tak bardzo chciałaby, żeby któraś z nich zabrała ją ze sobą do domu...

nr karty: 353/2018
 

Fibi

Znalazły dom

Fibi trafiła do schroniska 02.12.2018 z ulicy Mickiewicza.

Fibi to nieduża, kilkuletnia suczka, która czeka na swoich opiekunów.

nr karty: 354/2018

 

Edek

Znalazły dom

Edek trafił do schroniska 30.11.2018 z ulicy Berylowej w Gronowie Górnym.

Edek to nieduży, zadbany i przyjazny w stosunku do ludzi psiak. W stosunku do innych psów Edek jest zadziorny.

nr karty: 45/EL/2018

 

Diana

Znalazły dom

Diana została oddana do schroniska przez swoich "opiekunów" 29.11.2018 z powodu przeprowadzki do innego miasta...

Diana to mniej więcej 1-roczna suczka średniej wielkości. Jest przyjaznym i ufnym psem, który lgnie do ludzi.

nr karty: 350/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eliza

Znalazły dom

Eliza trafiła do schroniska 28.11.2018 z ulicy Hetmańskiej.

Eliza to dosyć duża, zadbana suczka. Łagodna i przyjazna w stosunku do ludzi. Eliza czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 347/2018

 

Narcyz

Znalazły dom

27.11.2018 trafiło do nas pięć przepięknych kociaków w wieku około 2 miesięcy. Wśród rodzeństwa są trzy kotki i dwa kocurki. Maluszki są zdrowe, dorodne i oswojone. Szukają nowych opiekunów jak najszybciej, ale nie za wszelką cenę! Prosimy nie kierować się tylko ich nadzwyczajną urodą, lecz dobrze przemyśleć decyzję o adopcji - będzie to decyzja na długie lata i zaważy na życiu tych istot.

Warunkiem adopcji kotków jest podpisanie umowy adopcyjnej, wniesienie opłaty w wysokości 40 zł oraz posiadanie transporteka/koszyka do przewożenia zwierzęcia.
Przed adopcją kotki zostaną odrobaczone i zaszczepione, a gdy osiągną odpowiedni wiek, wysterylizowane na koszt schroniska.

Osoby zainteresowane adopcją kociaków proszone są o kontakt telefoniczny ze schroniskowym biurem adopcyjnym w godzinach od 12:00 do 17:00, od wtorku do soboty, pod numerem telefonu 601 299 421.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy