Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Popka

Znalazły dom

Popkę znaleziono 24 stycznia na ulicy Łódzkiej. Maleńkiego szczeniaka ktoś zostawił na śniegu pod drzewem... Osoba, która znalazła maleństwo, przyjęła je do siebie, do tzw. domu tymczasowego, czyli do czasu znalezienia dla niej nowych opiekunów.

Jeśli marzysz więc o posiadaniu psa, adoptuj Popkę. Popka ma około 6 tygodni, jest mała i drobna, sądzimy więc, że będzie nieduża, gdy dorośnie. Zanim jednak podejmiesz decyzję o przygarnięciu psa, dobrze się zastanów. Pamiętaj, że opieka na takim okruszkiem jest niemal taka jak nad niemowlakiem - szczeniak wymaga Twojej bliskości, częstego karmienia, wstawania w nocy, sprzątania po nim, gdy się załatwi itp. Pamiętaj również, że posiadanie zwierzęcia wiąże się z codziennymi obowiązkami a także kosztami (np. coroczne szczepienie przeciwko wściekliźnie, odrobaczanie).

Szczenięta adoptowane ze schroniska są zaszczepione przeciwko chorobom wirusowym, odrobaczone i zaczipowane. Po osiągnięciu odpowiedniego wieku zostaną wysterylizowane na koszt schroniska.

nr karty: 33/2018

 

 

Gracja

Znalazły dom

Ta piękna kotka, którą nazwaliśmy Gracją, została znaleziona 22.01.2018 na ulicy Konopnickiej a 23.01.2018 przywieziono ją do naszego schroniska.

Kotka jest zadbana, oswojona, z pewnością jest domowym pupilem. Może komuś zaginęła, uciekła?

nr karty: 12/2018

 

Peppi

Znalazły dom

Peppi trafiła do schroniska 19.01.2018 w wyniku interwencji.

Peppi urodziła się w październiku 2017. Na razie kotka jest trochę nieśmiała w stosunku do nowo poznanych osób.

nr karty: 8/2018

 

Antek

Znalazły dom

Antek trafił do schroniska 19.01.2018 w wyniku interwencji.

Antek urodził się we wrześniu 2017. Jest uroczym, oswojonym kocurkiem o pięknych, bursztynowych oczach.

nr karty: 7/2018

 

Werka

Znalazły dom

Werkę znaleziono 22 stycznia 2018 na ulicy Wiejskiej.

Werka to mała i niemłoda już suczka, która czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 31/2017

 

 

Pikuś

Znalazły dom

Pikuś został oddany do schroniska 19.01.2018, ponieważ jego opiekun ciężko zachorował.

Pikuś to wesoły, nieduży psiak, który urodził się 06.01.2014. Jest sympatycznym i przyjaznym zwierzęciem.

nr karty: 29/2018

 

Furia

Znalazły dom

Furia została oddana do schroniska 19.01.2018 przez swoją opiekunkę. Powiedziano nam, że decyzja ta została spowodowana tym, iż suczka warczała na 1-roczne dziecko.

Furia to 4-letnia suczka średniej wielkości (urodzona 13.09.2013). Z tego, co powiedziała nam o niej jej dotychczasowa opiekunka, jak również z własnych, poczynionych przez te kilka dni obserwacji, wiemy, że jest grzecznym i spokojnym psem. Nigdy wcześniej nie wykazywała agresji w stosunku do ludzi, jest również przyjazna w stosunku do innych psów. Bezbłędnie reaguje na komendy, np. siad, daj łapę, hop; szybko się uczy. Jest typowo domowym psem - dotąd mieszkała w mieszkaniu.

Na razie w schronisku Furia jest bardzo wystraszona, nie rozumie, co się dzieje...

nr karty: 28/2018

 

Misia

Znalazły dom

Misia trafiła do schroniska 18.01.2018 razem z Wackiem, ponieważ opiekun psów ciężko zachorował.

Misia to przecudna, mała suczka w podeszłym wieku. Jest spokojnym, łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem.

nr karty: 26/2018

 

Kalista

Znalazły dom

Kalista trafia do schroniska 21.12.2017 z miejscowości Nowe Batorowo.

Kalista to mniej więcej 1-roczna suczka, która wyglądem przypomina labradora. Dzięki temu, że przebywa w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska, wiemy, że jest łagodnym, grzecznym i spokojnym psem, który uwielbia ludzi, w tym także małe dzieci. Kalista uwielbia zabawy na śniegu, uwielbia aportowanie piłeczki, uwielbia też zabawy z innymi psami. Pozostawiona w domu jest cicha i spokojna, nie szczeka nie niszczy. Nauczona jest również, by swoje potrzeby fizjologiczne załatwiać na dworze.

Osoby zainteresowane adopcją Kalisty proszone są o kontakt telefoniczny ze schroniskowym biurem adopcyjnym od poniedziałku do soboty, w godz. od 9:00 do 17:00.

nr karty: 483/2017

 

 

Melka

Znalazły dom

Melke oddano do schroniska 14.01.2018 z powodu trudnej sytuacji mieszkaniowej jej opiekunów.

Melka to śliczna kotka, która urodziła się mniej więcej w maju 2017 roku. Jest oswojonym i przyjaznym stworzeniem. Schronisko ją przeraża...

nr karty: 6/2018

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy