Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Tośka

Znalazły dom

Tośka trafiła do schroniska 15.10.2018 z ulicy Gwiezdnej.

Tośka to mała, szorstkowłosa suczka, która urodziła się mniej więcej w październiku 2014 roku. Jest przyjaznym w stosunku do ludzi, typowo domowym psem. Tośka uwielbia ludzi, choć czasem zdarza się jej szczekać na obcych sobie mężczyzn, i ładuje się na kolana każdemu, kto odwiedza schroniskowe biuro :)

nr karty: 297/2018

 

Markiz

Znalazły dom

Gdy spojrzysz na niego, gdy śpi, lub na jego zdjęcie z zamkniętymi oczami, pomyślisz - ot, zwyczajny rudy kocurek. Wszystko zmieni się jednak diametralnie, gdy Markiz otworzy oczy...

Markiz to kocur, który urodził się we wrześniu 2017 roku. Trafił do naszego schroniska zaniedbany i przeziębiony, z tym rzadkim schorzeniem, które widzicie na zdjęciach.Po konsultacji z okulistą okazało się, że kot cierpi na chorobę genetyczną i nie da się mu pomóc. Na szczęście widzi.

Markiz przebywa obecnie w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska, dzięki czemu wiemy, że jest delikatnym i trochę nieśmiałym kocurkiem, który akceptuje towarzystwo psów i innych kotów. Cechuje go ogromny apetyt :)

Szukamy dla niego odpowiedzialnego opiekuna!

 

Dukat

Znalazły dom

Dukat trafił do schroniska 15.10.2018. Powiedziano nam, że kilka dni wcześniej znaleziono go na ulicy Tamka.

Dukat to kilkuletni, drobny psiak średniej wielkości. Jest zadbanym, sympatycznym stworzeniem.

nr karty: 296/2018

 

 

 

 

 

 

 

Radar

Znalazły dom

Radar trafił do schroniska 10.10.2018 z ulicy Kotwiczej.

Radar to mniej więcej 2-letni psiak średniej wielkości. Jest ufnym, przyjaznym i zadbanym psem.

nr karty: 292/2018

 

Bury

Znalazły dom

Pięć prześlicznych kociaków pilnie potrzebuje odpowiedzialnych opiekunów!

Wszystkie maluchy, a wśród nich ten uroczy kocurek o imieniu Bury, którego widzicie na zdjęciach, urodziły się na początku sierpnia 2018 i teraz, w pełni samodzielne, szukają odpowiedzialnych opiekunów. Maluchy przebywają w domu tymczasowym, są zdrowe i potrafią już korzystać z kuwety.

nr karty: 152/2018

 

Tygrys

Znalazły dom

Pięć prześlicznych kociaków pilnie potrzebuje odpowiedzialnych opiekunów!

Wszystkie maluchy, a wśród nich ten uroczy kocurek o imieniu Tygrys, którego widzicie na zdjęciach, urodziły się na początku sierpnia 2018 i teraz, w pełni samodzielne, szukają odpowiedzialnych opiekunów. Maluchy przebywają w domu tymczasowym, są zdrowe i potrafią już korzystać z kuwety.

nr karty: 151/2018

 

Żuczek

Znalazły dom

Pięć prześlicznych kociaków pilnie potrzebuje odpowiedzialnych opiekunów!

Wszystkie maluchy, a wśród nich ten uroczy kocurek o imieniu Żuczek, którego widzicie na zdjęciach, urodziły się na początku sierpnia 2018 i teraz, w pełni samodzielne, szukają odpowiedzialnych opiekunów. Maluchy przebywają w domu tymczasowym, są zdrowe i potrafią już korzystać z kuwety.

nr karty: 150/2018

 

Malinka

Znalazły dom

Pięć prześlicznych kociaków pilnie potrzebuje odpowiedzialnych opiekunów!

Wszystkie maluchy, a wśród nich ta urocza kotka o imieniu Malinka, którą widzicie na zdjęciach, urodziły się na początku sierpnia 2018 i teraz, w pełni samodzielne, szukają odpowiedzialnych opiekunów. Maluchy przebywają w domu tymczasowym, są zdrowe i potrafią już korzystać z kuwety.

nr karty: 149/2018

 

Muszka

Znalazły dom

Pięć prześlicznych kociaków pilnie potrzebuje odpowiedzialnych opiekunów!

Wszystkie maluchy, a wśród nich ta urocza kotka o imieniu Muszka, którą widzicie na zdjęciach, urodziły się na początku sierpnia 2018 i teraz, w pełni samodzielne, szukają odpowiedzialnych opiekunów. Maluchy przebywają w domu tymczasowym, są zdrowe i potrafią już korzystać z kuwety.

nr karty: 148/2018

 

Bryza

Znalazły dom

Bryza trafiła do schroniska 07.10.2018 z ulicy Portowej.

Bryza to wesoły i zadbany szczeniak, który ma około 3-4 miesięcy. Czy ktoś go szuka???

nr karty: 290/2018

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy