Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Carlo

Znalazły dom

Carlo trafił do schroniska 06.07.2023 razem ze swoją siostrzyczką Rossi.

Kociaki urodziły się około 15.05.2023.

 

 

 

 

 

 

 

Karina

Znalazły dom

Karina została znaleziona 16.06.2023 razem ze swoim kociakami. Mamusia i maluszki przebywają obecnie w tzw. domu tymczasowym, gdzie pozostaną do momentu adopcji.

Karina to dorosła kotka o pięknym umaszczeniu i błękitnych oczach. Jest oswojona, aczkolwiek nieco nieśmiała.

 

Meszek

Znalazły dom

Meszek trafił do schroniska 09.07.2023 z ulicy Panieńskiej. Byliśmy pewni, że ktoś będzie szukał tego sympatycznego staruszka o świetnej kondycji, niestety jednak myliliśmy się... Na szczęście 8 sierpnia 2023 Meszek zamieszkał w tzw. domu tymczasowym, gdzie teraz bezpiecznie czeka na adopcję.

Tak psiaka opisują jego tymczasowi opiekunowie: "Meszek w mieszkaniu przez większość czasu odpoczywa i śpi. Jest bardzo cichy i spokojny. Gdy usłyszy, że opiekunowie chodzą po mieszkaniu to od razu za nimi rusza i sygnalizuje swoją obecność. Kładzie się przy nich i domaga się uwagi oraz pieszczot ze strony ludzi (uwielbia jak się go drapie po brzuszku!). Meszek jest bardzo zadbanym psem - po spacerach chętnie daje łapki do czyszczenia i lubi być czesany. W mieszkaniu zachowuje czystość, a wszelkie przedmioty typu domowe rośliny, kapcie czy pilot są w zupełności bezpieczne. Nie zwraca uwagi na domowe sprzęty typu odkurzacz, zmywarka, pralka. Piesek w ogóle nie szczeka i nie reaguje na odgłosy dobiegające z innych mieszkań czy klatki schodowej. Mimo swojego podeszłego wieku jest bardzo energiczny przez co bardziej przypomina szczeniaka niż psiego seniora. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Meszek w stosunku do opiekunów i innych ludzi nie wykazuje żadnych oznak agresji - do każdego jest bardzo przyjaźnie nastawiony, ale nie przepada za innymi psami - podczas kontaktu z nimi zaczyna warczeć. Piesek świetnie czuje się w domu, lubi przesiadywać z właścicielami na kanapie, ale najwięcej radości przynosi mu czas spędzany na dworze. Uwielbia się bawić, a jego ulubioną zabawką jest piłka tenisowa, za którą biega jak szalony i za każdym razem cieszy się na jej widok. Meszek jest cudownym stworzeniem, w jego oczach widać ogromną miłość, wdzięczność i przywiązanie do ludzi. Na pewno będzie świetnym kompanem dla osób lubiących spacery i ruch na świeżym powietrzu. "

nr karty: 158/2023

 

Laruma

Znalazły dom

Laruma została znaleziona 07.07.2023 w Raczkach Elbląskich. Była bardzo zaniedbana.

Laruma to malutka suczka, która urodziła się około 13.05.2023. Ta śliczna kruszynka, będzie małym psem, gdy dorośnie.

nr karty: 14/EL/2023

 

Waleria

Znalazły dom

Waleria trafiła do schroniska w czerwcu 2023.

Waleria to urocza kotka, która ma około 5 lat. Jest oswojona i bardzo przyjazna w stosunku do ludzi - zawsze chce być blisko człowieka, natychmiast przytula się do wyciągniętej dłoni, a na głaskanie odpowiada rozkosznym mruczeniem.

Obecnie Waleria przebywa w tzw. domu tymczasowym, gdzie pozostanie do momentu adopcji.

 

Delicja

Znalazły dom

Delicja trafiła do schroniska 06.07.2023, zaledwie kilka dni po nieudanej adopcji.

Delicja ma około 2 miesięcy, jest jeszcze psim dzieckiem. Jest to ten moment, kiedy najbardziej potrzebuje nauki i właściwego wychowania. Naturalnie rozpiera ją energia, lubi szaleć i psocić.

Poszukujemy dla niej odpowiedzialnej i świadomej rodziny, która liczy się z tym, że opieka nad szczeniakiem to nie tylko urokliwe chwile, ale również nauka czystości, możliwość pogryzionych kapci, czy też podrapanych rąk.

nr karty: 155/2023

 

Poppy

Znalazły dom

Poppy trafiła do schroniska 03.07.2023 razem z trzema innymi psiakami.

Poppy to urocza suczka, która ma około 7 miesięcy roku. Jest łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi i innych psów stworzeniem. Gdy dorośnie, Poppy będzie prawdopodobnie dosyć dużym psem.

nr karty: 11/EL/2023

 

Debi

Znalazły dom

Debi trafiła do schroniska 03.07.2023 razem z trzema innymi psiakami.

Debi to śliczna, dosyć duża suczka, która ma około 1,5 roku. Jest łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi i innych psów stworzeniem.

nr karty: 10/EL/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asara

Znalazły dom

Asara trafiła do schroniska 03.07.2023 razem z trzema innymi psiakami.

Asara to śliczna suczka średniej wielkości, która ma około 5 lat. Jest łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi i innych psów stworzeniem.

nr karty: 9/EL/2023

 

Skalmar

Znalazły dom

Skalmar trafił do schroniska 04.07.2023 razem ze swoim braciszkiem z Planktonem z miejscowości Tropy Elbląskie.

Szczenięta urodziły się mniej więcej 10.05.2023. Są wesołe, ufne i chętne do zabawy. Gdy dorośnie, Skalmar będzie prawdopodobnie psem średniej wielkości.

nr karty: 13/EL/2023

 

 

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt