Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

Boże Narodzenie 2014

Artykuły

W ostatnich dniach nasze schronisko odwiedziło MNÓSTWO wspaniałych Mikołajów.

Kochani jesteście WIELCY!!!!!

Bardzo Wam dziękujemy i życzymy, by te Święta Bożego Narodzenie były radosne, ciepłe, rodzinne, pełne wzruszeń i magicznych chwil!

Dobro powraca!!!

 

Zapraszamy na Mikołajki do schroniska!

Artykuły
Jest ich prawie 400: samotnych w tłumie innych, zamkniętych w kojcach, za kratami wybiegów i w klatkach. Tęsknią za człowiekiem, którego mogłyby witać radosnym merdaniem w nowym domu, jakiemu za serce odpłacą dozgonną wiernością, bądź ciepłym mruczeniem na kolanach swojego pana.
Przed nimi zima, ale też... Mikołaj. Czekają nas radosne święta. Mogą być takie również dla podopiecznych schroniska. O ile znajdą się ludzie, którzy okażą zwierzętom serce i przyjmą je pod swój dach, bądź spędzą z nimi kilka chwil. Bardzo nam zależy na przedzimowej adopcji. Ale pamiętajmy, żeby nie traktować zwierząt jak prezenty pod choinkę.
W sobotę 6 grudnia w godzinach od 12 do 14 zapraszamy na „Mikołajki w schronisku". Impreza o charakterze edukacyjnym - dla ludzi. Dla zwierząt - szansa i nadzieja na znalezienie nowych domów. Będziemy wspólnie dekorować choinkę, każdy będzie mógł powiesić na choince bombkę przygotowaną w specjalnym koszu. W kociarni będą warsztaty łańcuchowe, będziemy tworzyli jak najdłuższy choinkowy łańcuch przyjaźni. Niech łańcuch zacznie kojarzyć się z czymś miłym!!!
Serdecznie zapraszamy! Mile widziane prezenty dla zwierzaczków ♥
 

Podaruj wiaderko ciepła

Artykuły
Kochani prosimy o wsparcie naszych podopiecznych i pomoc w najtrudniejszym dla nich okresie, jakim jest zima.

Zbieramy środki finansowe na ogrzewanie dla schroniska tak, aby nasi podopieczni spędzili najbliższe miesiące w ogrzewanych pomieszczeniach. Prosząc o wiaderka ciepła mamy na myśli darowiznę w wysokości 10 zł symbolizującą wiaderko węgla, a w rzeczywistości kilka litrów oleju opałowego.

Nr konta dla darczyńców:
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu
ul. Królewiecka 233; 82-300 Elbląg
konto: Bank Millennium 41 1160 2202 0000 0001 2949 7297
BIC/SWIFT: BIGBPLPWXXX

Osoby wspierające naszą zimową akcję mogą podarować jedno lub wiele wiaderek ciepła.

Przy wpłacie prosimy podać tytuł - wiaderko ciepła.

50 osób, które podarują najwięcej wiaderek ciepła otrzymają od nas specjalny kalendarz na 2015 r. wydany przez OTOZ Animals. Serdecznie dziękujemy wszystkim ogrzewającym darczyńcom ♥

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy