Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy małe

Bella II

Psy małe

Bella przebywa w schronisku od 23.06.2018. Trafiła tutaj, ponieważ błąkała się w parku Kajki. Osoba, u której przebywała przez ostatnie kilka miesięcy, została powiadomiona, że Bella jest w schronisku, nie zamierza jej jednak odebrać. Dowiedzieliśmy się od niej, że suczka cierpi na tzw. lęk separacyjny i pozostawiona sama w domu niszczy.

Bella to młody pies średniej wielkości, który urodził się się około 01.11.2017. Jest sympatycznym, pełny energii stworzeniem, które wymaga konsekwentnego opiekuna, który będzie miał czas i cierpliwość, by wszystkiego jej nauczyć.

nr karty: 167/2018

 

Misia

Psy małe

Misia została znaleziona 25.05.2018 w rowie w pobliżu naszego schroniska. Suczka była przerażona i chora - miała potwornego, ropiejącego guza na brzuchu. Podejrzewamy, że jej "opiekun" po prostu nie miał odwagi, by przyprowadzić tak zaniedbanego psa do schroniska.

Wyniki krwi Misi wykazały bardzo silną anemię, zaś guz wymagał natychmiastowej interwencji chirurgicznej. Na szczęście dziś już możemy z radością powiedzieć, że się udało! Misia ma się dobrze, jest wesoła, chętnie wychodzi z nami na spacery, lgnie do człowieka. Ta mała suczka - waży tylko 6 kg, nie jest już młoda, ale wierzymy, że po to znalazła się w schronisku, byś Ty mógł ją zobaczyć, pokochać i zabrać do domu! Nie zwlekaj!

nr karty: 136/2018

 

Hades II

Psy małe

Hades został oddany do schroniska 24.05.2018 przez swoich opiekunów, ponieważ "znudził się dzieciom".

Hades to młody, drobny pies średniej wielkości.  Na razie w schronisku czuje się trochę niepewnie, ale jest przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 135/2018

 

Teodor

Psy małe

Teodor trafił do schroniska 15.05.2018 z ulicy Pływackiej.

Teodor to mały psiak w średnim wieku, który jest zadbany i przyjazny w stosunku do ludzi. Teodor czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 124/2018

 

Oskar

Psy małe

Oskar trafił do schroniska 11.05.2018 z miejscowości Przezmark.

Oskar to zadbany dorosły, pies średniej wielkości. Oskar czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 18/EL/2018

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy