Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy małe

Owen

Psy małe

Owen trafił do schroniska 14.05.2023.

Owen to nieduży psiak, który ma około 3 lat. Jest spokojnym i przyjaznym stworzeniem.

nr karty: 114/2023

 

 

 

 

 

 

Calir

Psy małe

Calir trafił do schroniska 14.05.2023 z ulicy Mazurskiej.

Calir to mniej więcej 2-letni psiak, który waży około 12kg. Jest sympatycznym, lgnącym do ludzi stworzeniem, które jest łagodne i spokojne. Dobrze dogaduje się z innymi psami.

nr karty: 113/2023

 

Siena

Psy małe

Siena trafiła do schroniska 14.05.2023.

Siena to około 2-letnia, nieduża suczka. W pierwszym kontakcie z nowo poznanymi osobami jest nieśmiała.

nr karty: 112/2023

 

Set

Psy małe

Set trafił do schroniska 14.05.2023 w wieku około 1,5 roku.

Set to uroczy psiak, który ma jedną ogromną i nieodpartą słabość – jedzenie. Można go określić mianem żarłoka, przekupienie smakołykiem trwa dosłownie sekundę.

Podczas spacerów Set zachowuje się bardzo spokojnie, ale zdarza mu się obszczekać inne psy, zwykle spowodowane jest to jego towarzyszką Genzie. Czasami przerasta go otoczenie, w którym się znajduje, ale nie podejmuje próby ucieczki, a stara się zbliżyć zarówno do innych czworonogów, jak i do ludzi.

Jeśli chodzi o relacje z innymi psami, to może być naprawdę różnie, ale przewidujemy, że nie powinno być większych problemów z zamieszkaniem z inną suczką. Należy jednak wziąć pod uwagę indywidualne preferencje i wprowadzić odpowiednie zapoznanie.

Warto wspomnieć, że Set wciąż uczy się chodzenia na smyczy. I choć radzi sobie już całkiem dobrze z tym aspektem w jego życiu, to widać, że nie jest to dla niego jeszcze zupełnie naturalne.

Set to psiak pełen potencjału i nieodkrytych umiejętności. Cierpliwość, miłość i wsparcie na pewno pomogą mu rozwijać się i odnaleźć się w nowym domu.

nr karty: 109/2023

 

Rydzia

Psy małe

Rydzia trafiła do schroniska 16.05.2023.

Rydzia to nieduża suczka, która urodziła się mniej więcej 01.01.2018. Jest łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi i innych psów stworzeniem.

nr karty: 119/2023

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt