Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy małe

Mokka

Psy małe

Mokka trafiła do schroniska 25.01.2023 z dzielnicy Dąbrowa.

Mokka, gdy znalazła się w schronisku, była potwornie przerażona, odstraszała nas zębami i chciała tylko świętego spokoju.

Z czasem pokazała nam cudowną, delikatną stronę swojej osobowości. Musiała być domowym psiakiem, ponieważ lubi wylegiwać się na kanapie. Uwielbia bycie w centrum uwagi, ochy i achy nad jej osobą oraz drapanie po brzuszku.

Świetnie dogadała się z psami, z którymi mieszka w boksie, natomiast na spacerach szczeka na inne psy i jest ich bardzo ciekawa.
Na smyczy często się plącze, więc będzie wymagała nauki podstawowych rzeczy.Mokka jest młodziutka (ma około 1 roku), nieduża i przecudnej urody. Mimo wszystko, znalazła się na ulicy… Wierzymy, że schronisko to dla niej szansa na znalezienie kochających opiekunów i bezpiecznej przystani już na zawsze!

nr karty: 23/2023

 

Strąk

Psy małe

Strąk biegał po ulicach Elbląga przez ok. 2 tygodnie, aż w końcu 25.01.2023 udało się go złapać i bezpiecznie przetransportować do schroniska.

Strąk przez pierwsze kilka dni był przerażony hałasem i zgiełkiem i nie miał ochoty na interakcje.

Z czasem zrobił się ciekawski, coraz chętniej wychodzi na spacerki i szuka z nami kontaktu. Uroczo się uśmiecha i cieszy na widok człowieka.

Strąk przez jakiś czas mieszkał w boksie z suczką, z którą świetnie się dogadywał, jednak wobec innych samców bywa niestety dominujący.

W schronisku także dał nam się poznać jako typ uciekiniera, przyszły potencjalny opiekun powinien mieć to na uwadze.

Strąk to nieduży psiak, który ma około 2-3 lata.

nr karty: 22/2023

 

Cheerios

Psy małe

Cheerios trafił do schroniska 22.01.2023 z ulicy Królewieckiej.

Cheerios to młody (około 1-roczny) psiak średniej wielkości. Jest zadbany i przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 20/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gama

Psy małe

Gama po raz pierwszy trafiła do schroniska w sierpniu 2021 roku jako maleńki szczeniak. Szybko została adoptowana, niestety jednak 12.01.2023 oddano ją z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że suczka jest niegrzeczna i, pozostawiona w domu sama, szczeka i niszczy.

Gama to średniej wielkości suczka, która urodziła się 21.07.2021. W schronisku, jak dotąd, dała się nam poznać jako ufna i bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi i innych psów suczka.

nr karty: 17/2023

 

Neska

Psy małe

Neska trafiła do schroniska 07.01.2023, ponieważ jej opiekun nie mógł się nią dłużej zajmować.

Neska to drobna suczka średniej wielkości, która ma około 3 lat. Na razie w schronisku jest bardzo przestraszona, ale zachowuje się grzecznie i przyjaźnie.

nr karty: 7/2023

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt