Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy małe

Jerry

Psy małe

Jerry trafił do schroniska 23.12.2016.

Jerry to przecudny i przeuroczy grubasek o krótkich łapkach, który ma ok. 9 lat ( urodzony prawdopodobnie około 2010 roku). Jest cichy, spokojny i grzeczny. Wiecznie uśmiechnięty i wesoły. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, spacery z nim to czysta przyjemność. W boksie mieszka z dwiema suczkami, z którymi dogaduje się doskonale, ale w stosunku do samców bywa zadziorny.

Jerry to typowo domowy psiak, który bardzo chciałby się znaleźć z powrotem w ciepłym domu wśród kochającej go rodziny!

nr karty: 513/2016

*zdjęcia zostały zrobione w lipcu 2019.

 

 

 

 

Syntia

Psy małe

Syntia trafiła do schroniska 13.11.2016 w wieku około 2 miesięcy (zdjęcie po lewej).

Syntia to łagodna, aczkolwiek nieśmiała suczka średniej wielkości. Najlepiej czuje się w towarzystwie innych psów.

nr karty: 441/2016

* zdjęcia po prawej i poniżej zostały zrobione w lipcu 2019 r.

 

Hyzio

Psy małe

Hyzio trafił do schroniska 24.08.2016 z ulicy Malborskiej.

Tak o tym niedużym psiaku w średnim wieku pisze jego schroniskowa opiekunka Asia:

"Hyzio to jeden z moich schroniskowych ulubieńców.

Jest fantastycznym, wiecznie uśmiechniętym na widok człowieka psiakiem. Na smyczy chodzi wzorowo przy nodze, ale na spacerach ze mną chodzi luzem, ponieważ bardzo się pilnuje. Uwielbia być w centrum uwagi, a głaskanie po kuperku to dla niego największa radość :-)

Hyzio jest bardzo zazdrosny o inne psy, obecnie mieszka w boksie z dwiema suczkami, z którymi się dogaduje, ale na spacerach, kiedy do mnie przybiegną, ostrzegawczo na nie warczy. Nie atakuje. To taki typowy jedynak, ale nie wykluczam opcji, by mieszkał z nienarzucającą się suczką. Bardzo go kocham i bardzo mi zależy, by trafił do dobrych ludzi."

nr karty: 341/2016

*zdjęcia zostały zrobione w lipcu 2019r.

 

Kaja II

Psy małe

Kaja trafiła do schroniska 26 października 2015 roku, z powodu śmierci opiekuna. Całe dotychczasowe życie była oczkiem w głowie swojego pana, więc nie trudno się domyślić, że początki w schronisku były dla niej bardzo trudne. Baliśmy się, jak taka mała, typowo "domowo-kanapowa" suczka poradzi sobie w schroniskowej rzeczywistości... Przez długi czas Kaja nie chciała wychodzić na spacery. Chowała się do budy, warczała. Całą sobą chciała przekazać, żebyśmy dali jej święty spokój. Przez jakiś czas miała przypiętą łatkę agresora, jednak w rzeczywistości nigdy nikogo nie ugryzła. Wierzyliśmy, że z upływem czasu Kaja nam zaufa, zacznie chętnie wychodzić na spacery i zabiegać o uwagę człowieka. I faktycznie, czas po raz kolejny okazał się kluczem do sukcesu. Obecnie założenie Kai obroży nie stanowi już żadnego problemu, sama pcha się do bramki i chce jak najszybciej opuścić boks. Na spacerach zachowuje się grzecznie, bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie szczeka na mijające ją samochody, czy rowery. Nie jest już tą zrezygnowaną i zagubioną sunią, jaką znaliśmy. Wypuszczona na wybieg sama podchodzi, prosi o pieszczoty i z zaciekawieniem przygląda się, jak wolontariusze bawią się z jej kumplami z boksu . W kontaktach z psami nigdy nie szuka zwady, jest do nich bardzo przyjaźnie nastawiona.

Kaja przeszła olbrzymią metamorfozę, co znacząco zwiększa jej szansę na adopcję. W prawdziwym domu, pełnym troski, miłości i zrozumienia, Kaja zaadaptuje się z pewnością w ekspresowym tempie i będzie pociechą dla nowych opiekunów. Wydaje nam się, że sunia najpewniej i najbezpieczniej czułaby się u boku spokojnych, ciepłych i cierpliwych ludzi, w związku z tym raczej nie polecamy jej do domu z malutkimi dziećmi. Wierzymy, że ktoś zakocha się w tej 9-letniej, szorstkowłosej suni i podaruje to, co podły los niegdyś jej odebrał.

 

nr karty: 415/2015

 

Sandra

Psy małe

Sandra trafiła do schroniska 15.01.2015. Suczka została oddana, ponieważ jej właścicielka nie potrafiła zapewnić jej właściwej opieki.

Sandra to kilkuletnia suczka średniej wielkości. Jest trochę płochliwa, ale przyjazna w stosunku do ludzi. 

nr karty: 16/2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt