Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy małe

Mintaj

Psy małe

Mintaj trafił do schroniska 22.12.2022 razem z Krewetką z ulicy Nowodworskiej.

Mintaj to sympatyczny psiak w średnim wieku, który jest ciut nieśmiały w pierwszych kontaktach z ludźmi. Wzorowo chodzi na smyczy.

Obecnie przebywa w boksie z dwoma suczkami, z którymi utrzymuje bezkonfliktową relację.

nr karty: 303/2022

 

 

 

 

 

 

 

 

Seya

Psy małe

Seya trafiła do schroniska 16.12.2022 z osiedla za Politechniką.

Seya to drobna suczka średniej wielkości. Skontaktowała się z nami pierwsza opiekunka suczki i stad wiemy, że suczka urodziła się 14 lutego 2022. Jest ufnym i przyjaznym stworzeniem, które lgnie do ludzi.

nr karty: 299/2022

 

 

 

 

Dulux

Psy małe

Dulux trafił do schroniska 06.11.2022. Psiaka znaleziono 2 tygodnie wcześniej na ulicy Grunwaldzkiej. Był bardzo zaniedbany - jego sierść była pokryta kołtunami i dredami, dodatkowo był wychudzony.

Dulux to nieduży i drobny pies, który ma około 2-3 lat. Jest kontaktowy i przyjazny w stosunku do ludzi, chętnie wychodzi na spacery, podczas których szuka kontaktu z człowiekiem. Zauważyliśmy jednak, że Dulux nie znosi, gdy ktoś dotyka jego szyi - np. w momencie zapinania obroży lub przypinania do niej smyczy. Potrafi wtedy ugryźć.

Dla Duluxa szukamy doświadczonego opiekuna, który będzie z nim pracował nad psimi lękami.

nr karty: 269/2022

 

 

 

 

Murzyn II

Psy małe

Murzyn trafił do schroniska 19.10.2022, ponieważ jego opiekun nie mógł dłużej się nim zajmować z powodu swojej ciężkiej choroby.

Murzyn jest małym psem w średnim wieku. To typowo domowy pupil, który, zanim znalazł się w schronisku, był oczkiem w głowie swojego opiekuna.

Murzyn jest spokojnym i przyjaznym zwierzęciem, które całym sercem przywiązuje się do człowieka.

nr karty: 259/2022

 

Malwa

Psy małe

Malwa trafiła do schroniska 20.09.2022 z Bażantarni. Suczka urodziła się mniej więcej w czerwcu 2017.

Malwa to mała psinka drobnej budowy o równie delikatnej i kruchej osobowości…

Sunia jest troszkę nieśmiała w kontaktach z ludźmi. Większość dnia spędza w budzie, gdzie skutecznie ukrywa się przed „złym światem”…

Malwa bardzo chce ufać człowiekowi i chętnie pozwala mu się głaskać. Mimo, że jeszcze z dozą nieśmiałości spogląda mu w oczy, to widać w niej ciekawość i nadzieję

Malwa lubi towarzystwo innych psów, jednak potrafi je sobie należycie „ustawić”. To panienka z charakterkiem.

Malwa szuka w człowieku spokoju i ukojenia. Pragniemy dla niej cierpliwych, czułych i spokojnych opiekunów, którzy pomogą jej nabrać pewności siebie. Malwa najbardziej na świecie potrzebuje w końcu poczuć się bezpiecznie… niech prędko znajdzie ciepły dom!

 

nr karty: 231/2022

 

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt