Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Koka

Psy duże

Koka po raz pierwszy trafiła do schroniska w styczniu 2023 ze złamaną tylną łapą. Adoptowano ją w kwietniu, niestety 05.09.2023 oddano ją z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że Koka nie umie odpoczywać, a pozostawiona w domu sama niszczy.

Koka jest takim naszym promyczkiem, zawsze uśmiechniętym, gotowym do spaceru i zabawy. Jest przeurocza i zabawna, uwielbia „kokosić” się na ludzkich kolanach, zaczepiać i rozdawać całusy.

Doskonale czuje się w towarzystwie innych psów. Cierpliwie znosi zabiegi weterynaryjne.

Koka jest młodym psem - ma około 1,5 - 2 lata. Z pewnością cierpliwy i wyrozumiały opiekun będzie w stanie jej wszystkiego nauczyć.

nr karty: 197/2023

 

Wandzia

Psy duże

Wandzia trafiła do schroniska 28.08.2023 z ulicy Witkiewicza.

Wandzia to średniej wielkości suczka, która waży obecnie 24,4kg i ma około 1 roku. Jest ufnym i wesołym stworzeniem, które lgnie do ludzi. Wandzia jest silna i pełna energii, przez co ciągnie na smyczy.

nr karty: 194/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

Oriana

Psy duże

Oriana trafiła do schroniska 28.08.2023 z ulicy Przybyszewskiego.

Oriana to średniej wielkości suczka w średnim wieku. Oriana jest bardzo spokojnym i łagodnym psem.

nr karty: 193/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

Gerber

Psy duże

Gerber to pies, który został adoptowany z naszego schroniska w styczniu 2020. Niestety jego dotychczasowi opiekunowie, ze względu na zmianę swojej sytuacji życiowej, 26.08.2023 byli zmuszeni oddać go z powrotem do schroniska.

JAKI JEST GERBER?

Bezproblemowo zostaje sam w domu, jest nauczony bezwzględnej czystości, nie niszczy. Uwielbia się bawić zabawkami, głównie szarpakami. Lubi czesanie, nie lubi kąpieli w domu, w psim spa sprawuje się poprawnie. Na inne zwierzęta domowe, klatkowe, reaguje zaciekawieniem i ekscytacją, nie robi im krzywdy. Jest bardzo łagodny, ufny i przytulaśny, także w stosunku do dzieci. Ignoruje małe, obszczekujące go psy. Nie toleruje i wykazuje agresję względem owczarków, do pozostałych psów neutralnie.

Gerber ma obecnie około 7 lat i waży 34kg.

nr karty: 190/2023

 

Drama

Psy duże

Drama trafiła do schroniska 18.08.2023 z ulicy Brzeskiej.

Drama to duża suczka, która ma około 3 lat. Jest wesołym i ufnym stworzeniem, które lubi ludzi i inne psy. Na spacerach rozpiera ją energia.

nr karty: 180/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt