Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Koka

Psy duże

Koka trafiła do schroniska 10.01.2023 z ulicy Obrońców Pokoju. Suczka została potrącona przez samochód i w wyniku tego zdarzenia doznała złamania tylnej łapy.

Koka to ufna i przyjazna suczka średniej wielkości w wieku około 10 miesięcy.

nr karty: 13/2023

 

 

 

 

Bard

Psy duże

Bard trafił do schroniska 04.01.2023 z ulicy Łączności.

Bard to dorosły pies średniej wielkości.

nr karty: 4/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

Misiek

Psy duże

Misiek trafił do schroniska 04.01.2023 z ulicy Rzepakowej.

Misiek to zadbany psiak średniej wielkości.

nr karty: 3/2023

 

Gordon

Psy duże

Gordon trafił do schroniska 23.11.2022, ponieważ jego opiekun zmarł.

Gordon jest psem średniej wielkości, w średnim wieku. W stosunku do nowo poznanych osób zachowuje rezerwę, ale gdy już kogoś pozna, wita się nieśmiałym merdaniem ogona. Podczas spaceru zachowuje się spokojnie i chętnie eksploruje teren.

Zanim znalazł się w schronisku, Gordon mieszkał na podwórku, liczymy jednak na to, że znajdziemy dla niego prawdziwy dom, w którym Gordon będzie czuł się bezpieczny i kochany.

nr karty: 29/EL/2022

 

Poker

Psy duże

Poker nie wie jeszcze, czym jest dom, miłość i szczęśliwe życie u boku człowieka.

Poker trafił do schroniska 17.10.2022 z dzielnicy Rubno. Jest to około 1-roczny psiak średniej wielkości, który najprawdopodobniej nigdy nie miał swojego domu i opiekuna… Psiak jest lękliwy, wycofany, niepewny. Warto przy tym zaznaczyć, że nie wykazuje agresji i nigdy nikogo nie ugryzł.
Poker coraz śmielej wychodzi na spacery w towarzystwie wolontariuszy, jednak wciąż ogromnie brakuje mu pewności siebie. Idealnie natomiast czuje się u boku swoich psich kolegów z boksu, z którymi lubi się bawić.
Poker szuka kogoś, kto dosłownie nauczy go życia. Byłoby cudownie, gdyby w potencjalnym nowym domu był już pies. Poker potrzebuje czasu, cierpliwości, spokoju i bezpieczeństwa.

nr karty: 258/2022

 

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt