Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Koka

Psy duże

Koka trafiła do schroniska 10.01.2023 z ulicy Obrońców Pokoju. Suczka została potrącona przez samochód i w wyniku tego zdarzenia doznała złamania tylnej łapy.

Koka to ufna i przyjazna suczka średniej wielkości w wieku około 10 miesięcy.

nr karty: 13/2023

 

 

 

 

Bard

Psy duże

Bard trafił do schroniska 04.01.2023 z ulicy Łączności.

Bard to dorosły pies średniej wielkości.

Bard początkowo był przerażony otaczającym go schroniskowym zgiełkiem. Na widok przechodzących ludzi spinał się i donośnie szczekał. Powoli wolontariusze zaczęli zaskarbiać jego zaufanie przy pomocy jedzenia co pozwoliło na wzięcie go na pierwszy spacer w schronisku.

Barda można określić już mianem dorosłego psa, jednak jego charakter zupełnie tego nie odzwierciedla. Zachowuje się jak szczeniak, którego interesuje cały otaczający go świat. Jego największą miłością są patyki lecz nie pogardzi również piłeczkami czy szarpakami. Reaguje na komendę ,,do mnie" oraz ,,siad" jednak konieczność dłuższego zachowania skupienia na opiekunie go frustruje. Nie wiemy jaką przeszłość skrywa Bard, jednak daje wrażenie psa, który do tej pory nie miał jasno ustalonych zasad w swoim psim życiu. Co zaznaczamy - jest to pies tylko dla doświadczonej, zdeterminowanej do pracy osoby. Bard wykazuje zachowania dominujące w stosunku do ludzi, z tego powodu szukamy dla niego domu bez dzieci.

Bard jest psem o dużym potencjale, aby pokazać się z tej strony potrzebuje jednak osoby, która nauczy go jasnych zasad panujących w wspólnym życiu u boku człowieka. Nie pozwólmy, aby zaniedbania z przeszłości przekreśliły jego szansę na znalezienie domu...

nr karty: 4/2023

 

 

Misiek

Psy duże

Misiek trafił do schroniska 04.01.2023 z ulicy Rzepakowej.

Misiek to zadbany psiak średniej wielkości w wieku około 2 lat. W pierwszym kontakcie z człowiekiem bywa trochę nieufny, ale gdy już kogoś pozna, zmienia się w wesołego i rozdającego buziaki przylepę.

nr karty: 3/2023

 

Gordon

Psy duże

Gordon trafił do schroniska 23.11.2022, ponieważ jego opiekun zmarł.

Gordon jest psem średniej wielkości, w średnim wieku. W stosunku do nowo poznanych osób zachowuje rezerwę, ale gdy już kogoś pozna, wita się nieśmiałym merdaniem ogona. Podczas spaceru zachowuje się spokojnie i chętnie eksploruje teren.

Zanim znalazł się w schronisku, Gordon mieszkał na podwórku, liczymy jednak na to, że znajdziemy dla niego prawdziwy dom, w którym Gordon będzie czuł się bezpieczny i kochany.

nr karty: 29/EL/2022

 

Poker

Psy duże

Poker nie wie jeszcze, czym jest dom, miłość i szczęśliwe życie u boku człowieka.

Poker trafił do schroniska 17.10.2022 z dzielnicy Rubno. Jest to około 1-roczny psiak średniej wielkości, który najprawdopodobniej nigdy nie miał swojego domu i opiekuna… Psiak jest lękliwy, wycofany, niepewny. Warto przy tym zaznaczyć, że nie wykazuje agresji i nigdy nikogo nie ugryzł.
Poker coraz śmielej wychodzi na spacery w towarzystwie wolontariuszy, jednak wciąż ogromnie brakuje mu pewności siebie. Idealnie natomiast czuje się u boku swoich psich kolegów z boksu, z którymi lubi się bawić.
Poker szuka kogoś, kto dosłownie nauczy go życia. Byłoby cudownie, gdyby w potencjalnym nowym domu był już pies. Poker potrzebuje czasu, cierpliwości, spokoju i bezpieczeństwa.

nr karty: 258/2022

 

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt