Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Kropelka

Psy duże

Kropelka trafiła do schroniska 25.07.2019 z ulicy Pływackiej.

Kropelka to średniej wielkości suczka, która ma około 1-2 lata. Jest energiczna, żywiolowa i bardzo przyjazna w stosunku do ludzi.

nr karty: 233/2019

 

Supeł

Psy duże

Supeł trafił do schroniska 12.07.2019 z miejscowości Sierpin.  Psiak miał złamaną łapę, niestety jednak złamanie było tak stare, że łapy nie udało się już złożyć i konieczna była amputacja.

Supeł to średniej wielkości pies w średnim wieku. Jest bardzo wesołym i przyjaznym w stosunku do ludzi zwierzęciem. Na razie brak przedniej łapki jeszcze trochę mu przeszkadza, ale z doświadczenia wiemy, że pies niebawem przyzwyczai się i nauczy radzić bez niej. Nie chcielibyśmy jednak, by musiał przyzwyczaić się do braku prawdziwego domu i kochających opiekunów, dlatego też gorąco zachęcamy do adopcji Supła!

nr karty: 20/EL/2019

 

Gabon/Roki

Psy duże

Gabon trafił do schroniska 15.07.2019. Ten urodzony 7 lat temu psiak (mniej więcej w maju 2012), całe swoje życie mieszkał w kojcu, z którego nie wyprowadzano go na spacery.

Mimo tego, że trzymany na uboczu i w zamknięciu, Gabon to przyjazny, lgnący do ludzi pies. Bardzo liczymy na to, że uda się nam znaleźć dla niego odpowiedzialnych i kochających opiekunów, którzy zapewnią mu właściwą opiekę i pokażą, jak wspaniałe może być życie "na wolności", u boku człowieka, dla którego będzie członkiem rodziny i przyjacielem.

nr karty: 221/2019

 

Urban

Psy duże

Urban trafił do schroniska 27.06.2019 z miejscowości Tropy Elbląskie.

Urban to dorosły, zadbany pies średniej wielkości.

nr karty: 17/EL/2019

 

Zuzia

Psy duże

Zuzia trafiła do schroniska 17.06.2019 razem z Rudym po śmierci swojego opiekuna.

Zuzia to suczka średniej wielkości, która ma około 10 lat. Jak dotąd w schronisku zachowuje się spokojnie, w stosunku do nowo poznanych osób jest trochę nieśmiała, ale łagodna i przyjazna.

nr karty: 195/2019

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt