Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Syndra

Psy duże

Syndra trafiła do schroniska 13.07.2023 z ulicy Jaśminowej.

Na początku, pogrążona w lęku, usiłowała odstraszyć nas na wszelkie sposoby. Ukrywała się w odległych kątach, warcząc i obszczekując. Jednak zaledwie pięć minut wystarczyło, by ta przesiąknięta strachem sunia sama podchodziła i wtulała się, tęskniąc za ludzką bliskością…

Syndra to młodziutka sunia, która liczy sobie mniej niż rok. Jest pełna werwy i niespożytej energii. Uwielbia wygłupiać się z innymi psami - biega, skacze, tarza się. Odpowiada jej towarzystwo innych samców oraz suczek.

Syndra, wkraczając w dorosłość, potrzebuje nauki, stabilizacji i cierpliwości. Stresuje ją nadmierny chaos oraz zgiełk, dlatego szukamy dla niej spokojnej rodziny, która odpowiednio nią pokieruje. Syndra musi nabrać pewności siebie i wzmocnić swoje dobre strony.

Pod pięknem zewnętrznym kryje się niezwykła osobowość, gotowa zakwitnąć przy właściwej opiece.

nr karty: 159/2023

 

Ekko

Psy duże

Ekko trafił do schroniska 21.06.2023, ponieważ jego właścicielka nie potrafiła sprawować nad nim właściwej opieki.

Ekko to średniej wielkości psiak, który ma około 2 lat. W schronisku początkowo był bardzo zestresowany i nieufny, ale powoli się to zmienia. Poza schroniskiem, podczas spacerów z wolontariuszami, dał się poznać jako radosny i posłuszny psiak, który uwielbia zabawę.

nr karty: 151/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vesper

Psy duże

Vesper trafił do schroniska 18.05.2023 z ulicy Łódzkiej.

Vesper to średniej wielkości psiak, który ma około 1-2 lata. Początkowo psiak w schronisku był bardzo zestresowany, ale z czasem zrozumiał, że nie stanie mu się tu żadna krzywda i zaczął otwierać się na człowieka.

nr karty: 122/2023

 

 

 

 

Genzie

Psy duże

Genzie trafiła do schroniska 14.05.2023.

Genzie to średniej wielkości suczka, która ma około 8 lat. Jest spokojnym, lgnącym do ludzi stworzeniem.

nr karty: 115/2023

 

Ramos

Psy duże

Ramos trafił do schroniska 14.05.2023.

Schroniskowy zgiełk okrutnie go przerażał… Ramos potrzebował wielu tygodni na adaptację, aż pomału, po trochu, zaczął przełamywać swoje lęki. Jaki mamy tego rezultat? Teraz wystarczy tylko spojrzeć na radość Ramosa, gdy w pobliżu znajdują się jego ukochane osoby!

Ramos to młodziutki, około 2-letni chłopak. Niewątpliwie swoją urodą zdobył nie jedno serce, jednak to jego charakter rozczula nas każdego dnia! Ramos jest stworzeniem bardzo czułym, spragnionym kontaktu z ludźmi. Niewątpliwie jego definicją szczęścia jest błogie wylegiwanie się w ramionach osób, którym ufa. Chętnie wychodzi na spacery, lecz głośne miejsca mogą go trochę przerażać.

Co ważne - Ramos bywa jeszcze czasem nieśmiały, a niektóre sytuacje mogą go przerastać. Potrzebuje odrobinę czasu żeby zaufać nowej osobie. W procesie jego adaptacji w domu z pewnością pomógłby mu psi przyjaciel. Zaznaczamy jednak, że Ramos jest dość wybiórczy w stosunku do swoich psich kolegów. Aktualnie dzieli boks z dwoma samcami.

Dla Ramosa szukamy osoby spokojnej i cierpliwej. Kogoś, kto otoczy go miłością, stworzy mu bezpieczną przystań i nie zostawi kiedy na wspólnej drodze pojawią się problemy. Osoba adoptująca Ramosa powinna posiadać wiedzę na temat odczytywania emocji psów, i w zgodzie z nimi aranżować otoczenie tak, aby psiak powoli budował pewność siebie. Zachęcamy do odwiedzenia naszego schroniska i poznania Ramosa osobiście!

nr karty: 110/2023

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt