Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Bekon

Psy duże

Bekon trafił do schroniska 06.11.2022 z ulicy Pasłęckiej.

Bekon to zadbany pies średniej wielkości w wieku około 3-5 lat. Jest ufnym, przyjaznym i pełnym energii stworzeniem.

nr karty: 268/2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aperol

Psy duże

Aperol trafił do schroniska 06.11.2022 z ulicy Malborskiej.

Aperol to średniej wielkości i przecudnej urody psiak. W pierwszych dniach pobytu w schronisku był smutny i nieobecny. Wraz z upływem czasu okazało się, że to energiczny gość, który uwielbia zabawę.

Aperol jest młodym psem, bardzo żywiołowym i aktywnym. Uwielbia biegać za piłką i bawić się ze swoją koleżanką z boksu. Energia go wręcz rozpiera, dlatego też troszkę ciągnie na smyczy.

Jest bardzo miły i towarzyski, jednak trzeba mieć na uwadze, że szybko się „nakręca” i potencjalny nowy opiekun musiałby popracować z nim przede wszystkim nad wyciszeniem emocji, np. nad reakcją na mijane, obce psy.

nr karty: 267/2022

 

Baribal

Psy duże

Baribal trafił do schroniska 25.10.2022 z miejscowości Nowakowo, gdzie błąkał się już od dłuższego czasu. Ktoś musiał go kiedyś kochać i o niego dbać, ponieważ ten psiak poza człowiekiem świata nie widzi…

Baribal jest dużym psem, który być może swoim wyglądem budzi strach. W rzeczywistości jest najmilszym, najczulszym stworzeniem, które kocha ludzi całym sercem.

Już z daleka przebiera łapkami na widok człowieka, merda ogonem i rozpaczliwie skomle.

„Czekam na ciebie, tęsknię, pogłaszcz mnie, weź mnie na spacer, przytul… kochaj mnie.” Człowiek jest dla niego wszystkim…

Baribal pięknie spaceruje na smyczy i reaguje na zawołanie. Odwraca się, by sprawdzić, czy aby na pewno opiekun idzie za nim, podbiega, rozda kilka buziaków – wtedy może spokojnie iść dalej…

Nie reaguje na mijane na spacerach psy.

W styczniu 2023 Baribal przeszedł zabieg usunięcia narośli na lewym oku.

Wiemy, wiemy, że takim psiakom ciężko znaleźć domy. Czarny, duży, pospolity, nie pierwszej młodości… A on tak rozpaczliwie pragnie domu, bezpieczeństwa i miłości. Niech znajdzie swoje miejsce na ziemi!

 

nr karty: 27/EL/2022

 

Vermont

Psy duże

Vermont trafił do schroniska 15.10.2022 z ulicy Strumykowej.

Vermont to duży, kilkuletni pies. Jest zadbany i przyjazny w stosunku do ludzi. Vermont czeka na swoich opiekunów.

nr karty: 253/2022

 

Tora

Psy duże

Tora trafiła do schroniska 03.10.2022 z ulicy Nowodworskiej.

Tora to śliczna suczka średniej wielkości, która ma około 1 roku. Jak na młodego psa przystało - jest zabawowa, towarzyska i przebojowa. Uwielbia kontakt z człowiekiem i zabawę z innymi psami.

Tora jest bardzo przyjaźnie nastawiona do świata. Każdego wita serdecznym uśmiechem i merdającym ogonem. Jest po prostu dobrą, kochaną sunią, która będzie z pewnością oddaną i wierną przyjaciółką do końca swoich dni.

 

nr karty: 244/2022

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt