Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Aladar

Psy duże

Aladar trafił do schroniska 11.07.2022 z miejscowości Bielnik Drugi.

Aladar to piękny, duży, pies, który ma około 5 lat. Uwielbia kontakt z człowiekiem i ochoczo rwie go do zabawy. Ma w sobie olbrzymie pokłady energii i ogromną chęć do działania. Przy Aladarze nie sposób jest się nudzić, ponieważ on wręcz zaraża swoim młodzieńczym entuzjazmem.

Aladar na spacerze potrafi ładnie iść na smyczy (gdy już pierwsze emocje opadną). Nie reaguje na innych spacerowiczów, czy przejeżdżające samochody.

Aladar zachęca do zabawy inne psy, jednak z uwagi na jego mocno jeszcze szczenięce zachowania, potrafi być mało delikatny.

Z pewnością ten piękny, duży psiak, wymaga jeszcze sporo pracy i nauki, jednak w Aladarze drzemie wspaniały potencjał i liczymy, że znajdzie się ktoś, kto zechce go wydobyć!

nr karty: 15/EL/2022

 

Vaiana

Psy duże

Vaiana trafiła do schroniska 17.06.2022 razem ze swoimi szczeniakami w wyniku interwencji w wieku około 3 lat.

Zanim znalazła się w schronisku, jej życie nie było usłane różami. Vaiana przez pierwsze 2 tygodnie odstraszała nas na wszelkie możliwe sposoby. Nie chciała absolutnie mieć do czynienia z ludźmi i chowała się w najdalszy kąt boksu, kłapiąc na nas zębami.

Z upływem czasu, sunia zaufała nam i mogliśmy ją poznać z zupełnie innej strony - pozytywnej, wdzięcznej, szalonej!

Vaiana to istny wulkan energii, uwielbia bawić się z innymi psami (w ogóle - uwielbia psy), szaleć na wybiegu. Dosłownie wszędzie jest jej pełno. Ludzi kocha całym sercem, przytula się, rozdaje buziaki.

Dla Vaiany szukamy najlepiej domu z ogrodem, choć niewykluczone, że odnalazłaby się także w mieszkaniu. Vaiana będzie wspaniałą kompanką wszelakich podróży i wycieczek, a swoją pozytywną energią będzie zarażać wszystkich wokół.

Kto pokocha naszą cudowną Vaianę?!

 

nr karty: 10/EL/2022

 

Szeregowy

Psy duże

Szeregowy trafił do schroniska 09.06.2022 z miejscowości raczki Elbląskie. Powiedziano nam, że widziano, jak ktoś wyrzucił go z samochodu...

Szeregowy to średniej wielkości psiak w wieku około 8 lat. Jest cudownym, kochającym stworzeniem. Wiecznie uśmiechnięty, zawsze gotowy do długich i wyczerpujących wędrówek!

Szalenie łagodny w stosunku do ludzi, nawet tych najmłodszych. Z radością poddaje się głaskaniu i uwielbia się przytulać.

Z ogromną cierpliwością i spokojem znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjno-weterynaryjne.

Szeregowy akceptuje towarzystwo innych psów, jednak zaciekle broni zasobów, w związku z czym schroniskowy boks zamieszkuje sam.

nr karty: 7/EL/2022

 

Duke

Psy duże

Duke trafił do schroniska 05.05.2022. Osoba, która przyprowadziła psa, powiedziała nam, że znalazła go kilka dni wcześniej błąkającego się na ulicy 12 Lutego.

Duke to około 2 letni pies średniej wielkości.

nr karty: 116/2022

 

Lord

Psy duże

Lord trafił do schroniska 28.04.2022 z Ukrainy.

Lord to średniej wielkości pies, który ma 4 lata. Jest ufnym, wesołym i bardzo przyjaznym w stosunku do ludzi zwierzęciem.

nr karty: 111/2022

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt