Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Lucek

Psy duże

Lucek trafił do schroniska 09.09.2022.

Lucek jest nieśmiałym, spokojnym i łagodnym stworzeniem.  Jest psem, który chce być tłem. Nie chce zostać zauważony. Żyje w swojej skorupie, skrywając się skutecznie przed podłym światem…

Lucek powoli przekonuje się do ludzi, pomału zaczyna ufać. Ten proces w schronisku jest jednak bardzo żmudny i czasochłonny.

Lucek rewelacyjnie czuje się wśród innych psów, to one dodają mu odwagi.

Naszemu Lucjanowi brakuje pewności siebie. Bardzo byśmy chcieli, by ktoś zlitował się nad tą kruchą istotą i pokazał, jak dobre i błogie życie można wieść u boku człowieka…

nr karty: 222/2022

 

Tino

Psy duże

Tino trafił do schroniska 07.09.2022 w wieku około 8 lat.

Od razu rozkochał w sobie wszystkich wolontariuszy i pracowników.
On sam kocha ludzi ponad wszystko. Jest delikatny, łagodny, czuły i uważny wobec człowieka. Pozwala na wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.

Ładnie chodzi na smyczy. Lubi inne psy.

nr karty: 221/2022

 

Aladar

Psy duże

Aladar trafił do schroniska 11.07.2022 z miejscowości Bielnik Drugi.

Aladar to piękny, duży, pies, który ma około 5 lat. Uwielbia kontakt z człowiekiem i ochoczo rwie go do zabawy. Ma w sobie olbrzymie pokłady energii i ogromną chęć do działania. Przy Aladarze nie sposób jest się nudzić, ponieważ on wręcz zaraża swoim młodzieńczym entuzjazmem.

Aladar na spacerze potrafi ładnie iść na smyczy (gdy już pierwsze emocje opadną). Nie reaguje na innych spacerowiczów, czy przejeżdżające samochody.

Aladar zachęca do zabawy inne psy, jednak z uwagi na jego mocno jeszcze szczenięce zachowania, potrafi być mało delikatny.

Z pewnością ten piękny, duży psiak, wymaga jeszcze sporo pracy i nauki, jednak w Aladarze drzemie wspaniały potencjał i liczymy, że znajdzie się ktoś, kto zechce go wydobyć!

nr karty: 15/EL/2022

 

Szeregowy

Psy duże

Szeregowy trafił do schroniska 09.06.2022 z miejscowości raczki Elbląskie. Powiedziano nam, że widziano, jak ktoś wyrzucił go z samochodu...

Szeregowy to średniej wielkości psiak w wieku około 8 lat. Jest cudownym, kochającym stworzeniem. Wiecznie uśmiechnięty, zawsze gotowy do długich i wyczerpujących wędrówek!

Szalenie łagodny w stosunku do ludzi, nawet tych najmłodszych. Z radością poddaje się głaskaniu i uwielbia się przytulać.

Z ogromną cierpliwością i spokojem znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjno-weterynaryjne.

Szeregowy akceptuje towarzystwo innych psów, jednak zaciekle broni zasobów, w związku z czym schroniskowy boks zamieszkuje sam.

nr karty: 7/EL/2022

 

Cywil

Psy duże

Cywil trafił do schroniska 05.06.2022 z Adamowa jako skrajnie zaniedbany pies z posklejaną sierścią, odparzeniami oraz masą kleszczy.

Cywil to 8-letni pies po przejściach, który do nowo poznanych osób podchodzi z dystansem i nieufnością. Nie jest łatwym orzechem do zgryzienia, jednak z pewnością jest to kwestia podejścia i czasu. Z osobami, które miał okazję poznać bliżej, z radością spędza czas podczas spacerów do lasu. Uwielbia się bawić zabawkami. Jest bardzo mądry i oddany. Grzecznie jeździ autem.

Dla Cywila szukamy domu bez innych zwierząt oraz dzieci. Przyszły opiekun powinien być doświadczony, by umiejętnie poprowadzić naszego kawalera przez życie.

nr karty: 6/EL/2022

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt