Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Jogin

Psy duże

Jogin po raz pierwszy trafił do schroniska w czerwcu 2018 z ulicy Nowodworskiej. Nikt go nie szukał i psiak kolejnych 6 miesięcy spędził w schronisku. Adoptowano go w listopadzie 2018 roku, niestety 18.04.2019 Jogin znowu stał się bezdomny - jako powód oddania psiaka podano jego skłonność do uciekania z posesji.

Jogin to dosyć duży, około 2-letni pies. Jest ufnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem. W stosunku do innych psów bywa dominujący a nawet agresywny.

Jogin to pies o silnym charakterze, który potrzebuje opiekuna, który zapewni mu odpowiednią ilość ruchu (aktywności) i uwagi.

nr karty: 124/2019

 

Kazia

Psy duże

Kazia trafiła do schroniska 17.04.2019 z miejscowości Kazimierzowo.

Kazia to kilkuletnia suka w typie rasy bernardyn. Początkowo w stosunku do obcych sobie osób Kazia  zachowuje się nieufnie. Wystarczy jednak okazać jej trochę serca, by ona otworzyła przed Tobą swoje.

nr karty: 8/EL/2019

 

Dżeki

Psy duże

Dżeki został oddany do schroniska 01.04.2019 przez swojego opiekuna, ponieważ ten nie był w stanie dłużej zajmować się psem ze względu na swój podeszły wiek i stan zdrowia.

Dżeki to 4-letni pies średniej wielkości. Jest ufnym i bardzo przyjaźnie nastawionym do ludzi zwierzęciem. Swoje dotychczasowe życie spędził na podwórku, ale to wcale nie oznacza, że nie odnajdzie się w mieszkaniu.

nr karty: 112/2019

 

Nemo

Psy duże

Nemo trafił do schroniska 31.03.2019 z ulicy Robotniczej.

Nemo to mniej więcej 6-letni pies średniej wielkości. Jest łagodnym i przyjaźnie nastawionym do ludzi stworzeniem, które zanim znalazło się w schronisku, mieszkało w mieszkaniu.

nr karty: 110/2019

 

Jump (Tajger)

Psy duże

Jump po raz pierwszy trafił do schroniska w czerwcu 2014 roku jako mniej więcej 6-tygodniowy szczeniak. Szybko został adoptowany, niestety 13.11.2018 znalazł się znowu w schronisku. Oddano go, ponieważ pies uciekał z posesji, pomimo wysokiego ogrodzenia. I tym razem szybko udało mu się opuścić schronisko, jednak 4 miesiące później, 31.03.2019, znowu stał się naszym podopiecznym. Okazał się bowiem psem "zbyt aktywnym". Tak opisuje go jego dotychczasowy opiekun:

"Psiak z charakterem i charyzmą nie nadający się do mieszkania w bloku reagujący na podstawowe komendy. Uwielbia spacery i przestrzeń, więc idealnym miejscem będzie dla niego rodzina z domkiem i własnym miejscem dla pieska. Jak widać na zdjęciach potrafi znaleźć kontakt z innymi domowymi zwierzętami ( w tym przypadku z kotem) W stosunku do innych ludzi jest przyjazny a zabawa z dziećmi sprawia mu wielką frajdę. Jeśli chodzi o inne psy jest dość wrogo nastawiony z myślą obrony właściciela lub terenu, lecz w przypadku zaprzyjaźnionych psów, takiej sytuacji nie ma. Jak każdy piesek lubi spać, biegać, bawić się i kąpać. Potrzebna jest mu rodzina, która zapewni mu to wszystko czego my już nie możemy, z uwagi na wynajmowane mieszkanie w bloku, i zbyt małą przestrzeń. Są to prawdziwe i szczere informację oparte na faktach z życia codziennego".

nr karty: 108/2019

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy