Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psie staruszki

Gabon

Psie staruszki

 

Gabon trafił do schroniska 15.07.2019 odebrany interwencyjnie z powodu złych warunków.

Gabon 7 lat swojego życia (urodził się około 2012 roku) spędził w kojcu. Bez możliwości spacerów. Bez możliwości poznania świata czy pokochania człowieka. Jego zadaniem było pilnowanie posesji. Można by pomyśleć, że pies trzymany na uboczu będzie unikał kontaktu z ludźmi, jednak Gabon jest bardzo przyjaznym stworzeniem. Nigdy nie wykazał się w stosunku do nikogo żadną agresją.

Czas, który Gabon spędził w zamknięciu, odcisnął na nim swoje piętno. Na spacerach psiak zachowuje się jakby był na nich po raz pierwszy, zachwyca się wszystkim dookoła, rozgląda się, węszy z zainteresowaniem.

W kontaktach z ludźmi Gabon początkowo jest zamknięty w sobie, raczej nie podchodzi sam z siebie, potrzebuje czasu, by się przyzwyczaić do czyjejś obecności. Jednak nie możemy go za to winić, skoro przez całe życie jego kontakt z ludźmi, zwłaszcza mu nieznanymi, był znikomy.

Gabon świetnie dogaduje się z suczkami w różnym wieku i różnej wielkości.

Marzymy, aby ten psiak, został w końcu prawdziwie pokochany. Chcemy, żeby przyszli opiekunowie pokazali mu, na czym polega zdrowa relacja człowiek-pies, i żeby nadrobili te wszystkie stracone lata…

nr karty: 107/2023

*Pierwsze trzy zdjęcia zdjęcia zostały zrobione w lipcu 2019, pozostałe zdjęcia w kwietniu 2023r.

 

Kieł

Psie staruszki

Kieł trafił do schroniska 21.01.2023 z ulicy Szczyglej.

Kieł to mały staruszek, który jest ufny i bardzo przyjazny w stosunku do ludzi. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 19/2023

 

Mako

Psie staruszki

Mako został oddany do schroniska 04.12.2022, ponieważ jego opiekun zmarł.

Mako to dosyć duży pies, który ma około 12 lat. Zanim znalazł się w schronisku, mieszkał w mieszkaniu. Mako jest łagodnym i przyjaznym w  stosunku do ludzi stworzeniem. Uwielbia się bawić patykami. Na smyczy chodzi wzorowo, lubi długie spacery. Obecnie przebywa w boksie z lękową suczką i dominującym psem, z którymi nie wchodzi w konflikty. Przed zamieszkaniem koniecznie musiałby poznać psa- rezydenta.

Mako jest cudownym psem, który szuka spokojnej przystani na stare lata...

nr karty: 286/2022

 

 

 

 

 

 

 

 

Rea

Psie staruszki

Rea trafiła do schroniska 12.09.2022.

Rea to dosyć duża, ok. 12-letnia sunia. Mimo wieku, jest w znakomitej kondycji i wręcz tryska energią i pogodą ducha.
Rea uwielbia długie spacery, bieganie i zabawy na łonie natury. Zachowuje się jak duży szczeniak ! Aż ciężko uwierzyć, że ma za sobą już 12 wiosen.
Rea świetnie dogaduje się z innymi psami, jest serdecznie nastawiona do każdego przedstawiciela swojego gatunku.
Dla Rei szukamy rodziny, która będzie gotowa i chętna do codziennego spędzania z nią czasu aktywnie. Sunia, poza tym, że jest spragniona ruchu, jest także uczuciowa i wdzięczna. Będzie cudowną przyjaciółką!

 

nr karty: 223/2022

 

 

 

Murzyn

Psie staruszki

Murzyn trafił do schroniska 21.07.2022 w wyniku interwencji. Psiak, choć miał swojego „opiekuna”, był bardzo zaniedbany – zapchlony, wychudzony, z nieleczonymi zmianami skórnymi. Nie można było liczyć na to, że pomocy udzieli mu jego opiekun, Murzyn trafił więc do schroniska.

Po kilku tygodniach pobytu w schronisku, stan Murzyna znacząco się poprawił, choć na jego grzbiecie nadal widoczne są wyłysienia.

Murzyn to średniej wielkości psiak, który ma prawdopodobnie ponad 10 lat. Wiemy, że duże, czarne, starsze psy nie cieszą się zbyt dużym zainteresowaniem. Wiemy, że nie będzie łatwo znaleźć mu dom…

Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że Murzyn jest bardzo łagodnym i towarzyskim stworzeniem. Pięknie chodzi na smyczy i czerpie ogromną radość ze spacerków. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do innych psów, a także dzieci.

Bezproblemowo znosi zabiegi pielęgnacyjno-weterynaryjne, jest bardzo grzeczny i cierpliwy.

Czy nasz Murzyn, u progu jesieni życia, ma jeszcze szansę na ciepły dom? Ma szansę na miłość?

nr karty: 185/2022

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt