Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psie staruszki

Kajtek

Psie staruszki

Kajtek został oddany do schroniska 02.09.2021 po śmierci swojego opiekuna.

Kajtek to mniej więcej 16-letni pies średniej wielkości. Jest łagodnym i spokojnym, już trochę niedołężnym stworzeniem. Martwimy się bardzo, że temu staruszkowi przyjedzie spędzić zimę, a może i resztę życia,  w schronisku...

nr karty: 259/2021

 

Borneo

Psie staruszki

Borneo trafił do schroniska 21.08.2021. Pies błąkał się bez opieki w okolicy hipermarketu na ul. Płk. Dąbka.

Borneo to leciwy pies w typie rasy owczarek niemiecki. Gdy znalazł się w schronisku był kiepskim stanie - miał poprzerastane pazury, rany na ciele, chorobę skóry. Z marszu wdrożyliśmy leczenie, podaliśmy kroplówkę, karmę lepszej jakości…Po kilku dniach zgłosili się opiekunowie Borneo, którzy podjęli się opieki nad psem pół roku temu, kiedy jego prawowita właścicielka zmarła. Nie byli przejęci stanem psa i zrzekli się praw do opieki nad nim, gdy oszacowaliśmy koszty jego leczenia.


Borneo ma 13 lat, jest łagodny, wesoły i przyjazny w stosunku do ludzi. Na wybiegu szaleje i biega za piłką jak szczeniak.

Szukamy dla naszego Borneo domu z ogrodem, gdzie zazna spokoju i miłości do końca swoich dni

nr karty: 240/2021

 

Majonez

Psie staruszki

Majonez trafił do schroniska 27.07.2021.

Majonez to starszy pies średniej wielkości. Jest łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem, które lubi biegać i pływać. Ładnie chodzi na smyczy.

nr karty: 222/2021

 

Marian

Psie staruszki

Marian trafił do schroniska 15.07.2021. Był ranny - najprawdopodobniej pogryziony przez innego psa.

Marian to mały, starszy psiak o przejmująco smutnym spojrzeniu. Jest cudownym, łagodnym i spokojnym stworzeniem, które lgnie do ludzi, a wszystkie napotkane psy wita przyjaźnie merdając ogonem.

nr karty: 251/2021

 

 

 

 

 

 

 

 

Knot (Gibi)

Psie staruszki

Knot, inaczej zwany Gibim, trafił do schroniska 04.07.2021. Był w kiepskiej formie - zaniedbany, wychudzony, osowiały... Na szczęście, po kilkunastu dniach pobytu w naszej placówce, pod troskliwą opieką schroniskowych weterynarzy, opiekunów zwierząt i wolontariuszy, stan i samopoczucie Knota poprawiły się. Knot chętnie spaceruje po schronisku i czerpie radość z kontaktu z ludźmi.

Knot to mały staruszek o krzywych łapkach. Podejrzewamy, że zostało mu już niewiele czasu. Nie chcielibyśmy, by ten czas spędził w schronisku, lecz w prawdziwym domu, u boku kochających ludzi!

nr karty: 204/2021

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt