Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psie staruszki

Pikuś

Psie staruszki

Pikuś trafił do schroniska 10.04.2018, ponieważ jego opiekunka zachorowała i nie mogla sprawować nad nim dalszej opieki.

Pikuś to około 10-letni psiak średniej wielkości. Jest sympatycznym, typowo domowym zwierzęciem, które jest ufne w stosunku do ludzi. W stosunku do innych psów bywa dominujący.

nr karty: 94/2018

 

Zuzia

Psie staruszki

Zuzia została oddana do schroniska 20.03.2018 przez swojego "opiekuna".

Tak opisuje ją Kasia, nasza specjalistka do spraw adopcji:


Zuza. Przywieziona przez swojego "Pana" na rowerze w reklamówce.
Oddana po 8 latach od adopcji, bo się zepsuła, bo za dużo wody pije, bo posikuje, bo "Pan" często wyjeżdża, bo "Pan" nie ma pieniędzy na leczenie.
"Pan" na `do widzenia` klepie po głowie i wychodzi. Nie chce naszej pomocy w leczeniu, nie chce zabrać jej z powrotem do domu, nie chce jej...
Zuzia ma obecnie 12 lat. Trafiła z guzem wielkości grejpfruta, co widać na zdjęciach.
Obecnie?
Nic oprócz samotności jej nie doskwiera.
Bez guza, mała, słodka, grzeczna, pilnuje się człowieka. Pięknie się uśmiecha i prosi o dom! Ja proszę o dom dla niej. Najlepszy i taki do końca. Taki, który już nie odda nigdy.

nr karty: 79/2018


 

Maja

Psie staruszki

Ta mała suczka, którą widzicie na zdjęciach, to Maja, która trafiła do naszego schroniska po śmierci swojego opiekuna 17.02.2018.

Początkowo w schronisku była po prostu przerażona. Baliśmy się, czy jej serduszko zniesie tak wielki stres... Po kilku dniach pobytu w schroniskowym boksie, zamieszkała w schroniskowym biurze. W pierwszym okresie nie opuszczała swojego legowiska i praktycznie nie reagowała na otoczenie, jednak po kilku dniach zaczęła z radością witać otwierające biuro osoby, następnie chętnie wychodzić z pokoju, potem zaczepiać pracowników domagając się pieszczot, aż w końcu zmieniła się nie do poznania! Jest naszą wesołą, ufną, biurową pomocnicą, która merdając ogonkiem wita wszystkich prawników schroniska i szczekaniem informuje, że do biura wchodzi ktoś obcy.

Maja ma 12 lat, jest mała, waży wprawdzie 11 kilogramów, ale ma lekką nadwagę. Kto pokocha tę grzeczną i posłuszną babuleńkę?

nr karty: 51/2018

 

Bimber

Psie staruszki

Bimber został oddany do schroniska 02.02.2018 przez swoich opiekunów, ponieważ jeden z nich wyjechał zagranicę, drugi zaś, ze względu na swój stan zdrowia, nie był w stanie dłużej zajmować się psem.

Bimber to mniej więcej 10-letni mieszaniec teriera rosyjskiego, który przez całe swoje dotychczasowe życie mieszkał na podwórku pilnując swojego terenu. W schronisku dał się nam poznać jako łagodny i bardzo przyjazny w stosunku do ludzi pies, który uwielbia pieszczoty i bliski kontakt z człowiekiem. Chcielibyśmy, by choć w jesieni życia udało mu się zaznać szczęśliwego życia u boku człowieka, dla którego Bimber będzie towarzyszem i przyjacielem.

* na zdjęciach Bimber jest zaraz po strzyżeniu

nr karty: 38/2018

 

Filemon

Psie staruszki

Filemon trafił do schroniska 23.01.2018 razem z Marcinem, ponieważ opiekun psów zmarł.

Filemon to około 9-letni pies średniej wielkości. Jest typowo domowym psem i, jak dotąd, zachowuje się bardzo grzecznie i spokojnie.

nr karty: 32/2018

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy