Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psie staruszki

Baron

Psie staruszki

Baron trafił do schronisku 01.08.2022 z ulicy Leśmiana.

Baron to duży, niemłody już pies. Jest spokojny, ufny i przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 192/2022

 

Majonez

Psie staruszki

Majonez został oddany do schroniska 02.07.2022 z powodu zmiany sytuacji życiowej jego opiekuna.

Majonez to starszy, około 10-letni, pies średniej wielkości. Jest łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem, które lubi biegać i pływać. Ładnie chodzi na smyczy.

nr karty: 167/2022

 

Iga

Psie staruszki

Iga została oddana do schroniska 20.05.2022 przez swoich opiekunów, którzy, że względu na stan własnego zdrowia, nie mogli dłużej sprawować należytej opieki nad psem.

Iga to średniej wielkości suczka, która ma 15 lat. Jest łagodnym i przyjaznym, typowo domowym psem. Nie rozumie, dlaczego wtrącono ją za kraty...

nr karty: 128/2022

 

Cekin

Psie staruszki

Cekin trafił do schroniska razem z Iskrą, ponieważ opiekun psów zmarł.

Cekin to malutki, spokojny staruszek. Przez pewien czas przebywał w tzw. domu tymczasowym, który musiał jednak opuścić, ponieważ nie akceptował obecności kota - rezydenta oraz psa - rezydenta. Tak opisali go go jego tymczasowi opiekunowie: "Piesek ma około 12 lat, jest spokojny, nie brudzi w domu, nie przejawia agresji wobec domowników ani dzieci. Cekin lubi się przytulać, wchodzi bez problemu po schodach, lubi długie spacery, ładnie chodzi na smyczy. Z powodu przejść w poprzednim domu pies przejawia lęk separacyjny."

Cekin jest uroczym, małym psiakiem z dużym apetytem. Aktualnie mieszka w boksie z nieco większą od niego suczką Sandrą, z którą dobrze się dogaduje. Osoba, która zdecyduje się na jego adopcję musi zdawać sobie sprawę z faktu, że jego lęk separacyjny przejawiający się wyciem, gdy pies zostaje w domu sam, to problem, nad którym trzeba będzie pracować.

nr karty: 13/2022

 

Reks

Psie staruszki

Reks trafił do schroniska 08.10.2021 z ulicy 1 Maja.

Reks to średniej wielkości pies, który, gdy znalazł się w schronisku, miał około 10 lat. Jest sympatycznym i przyjaźnie nastawionym do ludzi stworzeniem.

nr karty: 284/2021

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt