Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Nowo przybyłe

Mokka

Nowo przybyłe

Mokka trafiła do schroniska 25.01.2023 z dzielnicy Dąbrowa.

Mokka to nieduża suczka, która w schronisku jest po prostu przerażona. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 23/2023

 

Strąk

Nowo przybyłe

Strąk trafił do schroniska 25.01.2023 z ulicy Polnej.

Strąk to nieduży psiak, który od kilku tygodni widywany był w różnych miejscach Elbląga. Był nieufny i nie pozwalał, by ktoś się do niego zbliżył. Obawiamy się, że mógł zostać przez kogoś porzucony, chcielibyśmy jednak się mylić...

nr karty: 22/2023

 

Nachos

Nowo przybyłe

Nachosa przyprowadzono do schroniska 24.01.2023. Powiedziano nam, że pies został znaleziony dwa dni wcześniej w parku Kajki.

Nachos to około 5-letni psiak średniej wielkości z króciutkim ogonkiem. Jest zadbany i przyjazny w stosunku do ludzi, zna podstawowe komendy, takie jak "siad" i "daj łapę". Osoba, który znalazła Nachosa powiedziała nam, że pies nie lubi kotów i zdarza mu się nie zdążyć na dwór za potrzebą. Czy ktoś szuka tego psiaka?

nr karty: 21/2023

 

Blues

Nowo przybyłe

Blues trafił do schroniska 22.01.2023 z miejscowości Pilona.

Blues to starszy psiak w typie rasy maltańczyk. Jest zadbanym i przyjaznym w  stosunku do ludzi stworzeniem. Blues czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 5/EL/2023

 

Mykonos

Nowo przybyłe

Mykonos trafił do schroniska 22.01.2023 z miejscowości Pilona razem z Columbią.

Mykonos to śliczny psiak średniej wielkości, który ma około 10 miesięcy. Jest bardzo energicznym, zadbanym i lgnącym do ludzi stworzeniem o wesołym usposobieniu. Mykonos czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 4/EL/2023

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt