Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Nowo przybyłe

Tokio

Nowo przybyłe

Tokio trafiła do schroniska 24.09.2022 z obwodnicy Elbląga.

Tokio to malutka suczka, która ma około 1 roku. Schronisko ją przeraża - Tokio wtula się w kąt izolatki, w której obecnie przebywa, i próbuje być niewidzialna dla otaczającego ją świata. Pomimo wielkiego strachu, Tokio nie wykazuje agresji. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 24/EL/2022

 

 

 

Inez

Nowo przybyłe

Inez trafiła do schroniska 23.09.2022.

Inez to mniej więcej 8-miesięczna suczka średniej wielkości. Jest wesoła i pełna energii. W kontaktach z ludźmi wykazuje cechy dominujące.

nr karty: 239/2022

 

Cira

Nowo przybyłe

Ciri została oddana do schroniska 22.09.2022 przez swojego opiekuna z powodu zmiany sytuacji życiowej.

Cira to śliczna, nieduża suczka urodzona w czerwcu 2019, która ma 33cm wzrostu i waży obecnie 8kg. Jest łagodna i przyjazna w stosunku do ludzi. W domu, w którym do tej pory mieszkała, wychowywała się z małym dzieckiem i kotem.

nr karty: 238/2022

 

Regina

Nowo przybyłe

Regina trafiła do schroniska 20.09.2022 z dworca PKP.

Regina to suczka, która po raz pierwszy znalazła się w naszym schronisku w czerwcu 2014 jako 4-miesięczny szczeniak. Suczka nie ma szczęścia do ludzi -  już kilkakrotnie trafiała do schroniska i nigdy nie wynikało to z kłopotów związanych z z jej zachowaniem, lecz ze zmiany sytuacji życiowej jej opiekunów.

Wiemy, że Regina jest grzeczną i łagodną psiną, która lubi towarzystwo innych zwierząt. Pragniemy, by wreszcie znalazła bezpieczną przystań u boku odpowiedzialnych ludzi...

nr karty: 232/2022

 

Luna

Nowo przybyłe

Luna trafiła do schroniska 13.09.2022, ponieważ jej opiekun zmarł.

Luna to średniej wielkości suczka, która ma około 1-2 lata. Choć początkowo sprawia wrażenie smutnej i zrezygnowanej, podczas spaceru ożywia się i dokazuje, jak na młodego psa przystało. Staje się wtedy wesołym, pełnym energii i chęci do zabawy psiakiem.

Jak widać na zdjęciach, suczka nie ma prawego oka lub zachowało się ono szczątkowo. Powiedziano nam, że tak było "od zawsze". Lunę czeka w tej kwestii konsultacja okulistyczna.

Chcemy wierzyć, że pomimo jej ułomności, Luna nie będzie długo czekała na nowy dom.

nr karty: 224/2022

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt