Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Nowo przybyłe

Jake

Nowo przybyłe

Jake trafił do schroniska 01.06.2023 z ulicy Obrońców Pokoju.

Jake to nieduży, kilkuletni psiak. Jest ufnym, łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem. Jake czeka na swoich opiekunów.

nr karty: 133/2023

 

Rambo

Nowo przybyłe

Rambo trafił do schroniska 31.05.2023. Osoba, która przyprowadziła psa twierdziła, że znalazła go przywiązanego do drzewa w parku. Z czasem okazało się jednak, że był to właściciel psa...

Rambo to około 3-letni psiak średniej wielkości. W schronisku dał się nam dotąd poznać jako spokojne i grzeczne stworzenie. Jest ufny i przyjazny w stosunku do ludzi i innych psów.

nr karty: 130/2023

 

Szira

Nowo przybyłe

Szira została oddana do schroniska 30.05.2023 przez swoją opiekunkę z powodu zmiany sytuacji życiowej.

Szira to mała suczka - waży obecnie 6kg, która ma około 1 roku. Od jej dotychczasowej opiekunki dowiedzieliśmy się, że suczka jest łagodna, towarzyska i przyjazna w stosunku do ludzi, również w stosunku do małych dzieci. W domu jest grzeczna, nie niszczy, nie wyje, swoje potrzeby fizjologiczne zawsze załatwia na zewnątrz. Lubi jeździć samochodem. Jest lękliwa w stosunku do innych psów.

nr karty: 128/2023

 

Pinki

Nowo przybyłe

Pinki trafił do schroniska 30.05.2023 z ulicy Fromborskiej.

Pinki to średniej wielkości pies o długim tułowiu i krótkich łapkach w wieku około 2-3 lat. Jest wesołym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem. Pinki czeka na swoich opiekunów.

nr karty:127/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doner

Nowo przybyłe

Doner trafił do schroniska 29.05.2023 z miejscowości Kępiny Wielkie. Psiaka znaleziono leżącego pod bramą obcej posesji - był mokry i brudny. Nie wiadomo w jaki sposób się tam znalazł.

Doner to piękny pies w typie rasy płochacz niemiecki. Jest trochę nieśmiały, ale bardzo łagodny. Ma około 1 roku. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 7/EL/2023

 

 

 

 

 

 

 

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt