Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Tokio

Nowo przybyłe

Tokio trafiła do schroniska 24.09.2022 z obwodnicy Elbląga.

Tokio to malutka suczka, która ma około 1 roku. Schronisko ją przeraża - Tokio wtula się w kąt izolatki, w której obecnie przebywa, i próbuje być niewidzialna dla otaczającego ją świata. Pomimo wielkiego strachu, Tokio nie wykazuje agresji. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 24/EL/2022

 

 

 

Zibi

Szczeniaki

Zibi trafił do schroniska 23.09.2022 z Milejewa.

Zibi to rozkoszny szczeniak w wieku około 3 miesięcy. Jest ufny i lgnie do ludzi. Gdy dorośnie, Zibi będzie niedużym psem.

nr karty: 9/MIL/2022

 

Inez

Nowo przybyłe

Inez trafiła do schroniska 23.09.2022.

Inez to mniej więcej 8-miesięczna suczka średniej wielkości. Jest wesoła i pełna energii. W kontaktach z ludźmi wykazuje cechy dominujące.

nr karty: 239/2022

 

Cira

Nowo przybyłe

Ciri została oddana do schroniska 22.09.2022 przez swojego opiekuna z powodu zmiany sytuacji życiowej.

Cira to śliczna, nieduża suczka urodzona w czerwcu 2019, która ma 33cm wzrostu i waży obecnie 8kg. Jest łagodna i przyjazna w stosunku do ludzi. W domu, w którym do tej pory mieszkała, wychowywała się z małym dzieckiem i kotem.

nr karty: 238/2022

 

Regina

Nowo przybyłe

Regina trafiła do schroniska 20.09.2022 z dworca PKP.

Regina to suczka, która po raz pierwszy znalazła się w naszym schronisku w czerwcu 2014 jako 4-miesięczny szczeniak. Suczka nie ma szczęścia do ludzi -  już kilkakrotnie trafiała do schroniska i nigdy nie wynikało to z kłopotów związanych z z jej zachowaniem, lecz ze zmiany sytuacji życiowej jej opiekunów.

Wiemy, że Regina jest grzeczną i łagodną psiną, która lubi towarzystwo innych zwierząt. Pragniemy, by wreszcie znalazła bezpieczną przystań u boku odpowiedzialnych ludzi...

nr karty: 232/2022

 

Rea

Psie staruszki

Rea trafiła do schroniska 12.09.2022.

Rea to suczka średniej wielkości, która ma około 12 lat. W stosunku do ludzi jest bardzo przyjazna i łagodna.

nr karty: 223/2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tino

Psy duże

Tino trafił do schroniska 07.09.2022.

Tino to sympatyczny psiak średniej wielkości, który ma około 8 lat. Jest łagodnym i lgnącym do ludzi stworzeniem.

nr karty: 221/2022

 

Luna

Nowo przybyłe

Luna trafiła do schroniska 13.09.2022, ponieważ jej opiekun zmarł.

Luna to średniej wielkości suczka, która ma około 1-2 lata. Choć początkowo sprawia wrażenie smutnej i zrezygnowanej, podczas spaceru ożywia się i dokazuje, jak na młodego psa przystało. Staje się wtedy wesołym, pełnym energii i chęci do zabawy psiakiem.

Jak widać na zdjęciach, suczka nie ma prawego oka lub zachowało się ono szczątkowo. Powiedziano nam, że tak było "od zawsze". Lunę czeka w tej kwestii konsultacja okulistyczna.

Chcemy wierzyć, że pomimo jej ułomności, Luna nie będzie długo czekała na nowy dom.

nr karty: 224/2022

 

Puszek

Nowo przybyłe

*** Ogłoszenie grzecznościowe***

Puszek to mały psiak, który ma około 10 lat. Jest ufny i towarzyski, bardzo przyjazny i łagodny w stosunku do ludzi. Swojego człowieka mógłby nie odstępować na krok, chętnie przytula się, wskakuje na kolana i poddaje pieszczotom. Ładnie chodzi na smyczy.

Swoje dotychczasowe życie Puszek spędził pilnując podwórka, ale jesteśmy pewni, że bez problemu odnajdzie się w mieszkaniu. Najchętniej Puszek byłby w domu "jedynakiem" - w stosunku do mniejszych i słabszych od siebie zwierząt Puszek wykazuje bowiem cechy dominujące, ma też tendencje do bronienia swoich zasobów przed innymi psami.

 

 

Benio

Psie staruszki

Benio trafił do naszego schroniska 23.05.2022 w wyniku interwencji. Żył w mieszkaniu, u boku człowieka, który nie potrafił zapewnić psu podstawowej opieki weterynaryjnej, której Benek zwyczajnie wymagał…

Benek był wychudzony, a stan jego uszu wołał o pomstę do nieba. Ciekła z nich krew i ropa. Stare, paskudne rany śmierdziały i sprawiały mu olbrzymi ból…

Benek w pierwszych tygodniach raczej unikał kontaktu z ludźmi, był smutny i zrezygnowany. Mimo to, bardzo dzielnie znosił codziennie wizyty u weterynarza i pozwalał zrobić ze sobą wszystko.

Z czasem wszystko się zmieniło. Benek zaczął ufać i lubić nas na tyle, że teraz swobodnie porusza się po terenie schroniska. Uwielbia biegać za patykiem, spacerować żwawo u boku człowieka i przede wszystkim - cieszyć się życiem, rozkosznie się przy tym uśmiechając. Benio nie reaguje na inne psy, chyba że w pobliżu pojawi się jedzenie lub zabawka - wówczas zaciekle broni zasobów.

Jest nauczony bezwzględnej czystości w domu. Pozostawiany sam nie wyje, nie niszczy. Benek uwielbia być blisko człowieka, przelewa na niego całą swoją miłość, przytulając się i rozdając buziaki.

Miał kontakt z dziećmi, wobec których również jest bardzo łagodny. Obcych sobie panów natomiast potrafi obszczekać.

Ten duży, czarny przytulak to istny anioł w psim ciele. Za swojego człowieka pójdzie w ogień. Jest wierny i oddany do granic możliwości. Na pewno wniesie do domu pozytywną energię, ale także spokój, ponieważ Benio czerpie dużo radości z odpoczynku u boku opiekuna. Nadal „walczymy” z uszami Benka, które wymagają codziennych oględzin, czyszczenia, zakraplania, smarowania, w związku z czym nowy opiekun musi się liczyć z tym, że konieczna będzie kontynuacja leczenia.

nr karty: 132/2022

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny