Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Nadia, wcześniej Cierpka, jest już gotowa do adopcji!

Szczeniaki

24 października 2017, późnym wieczorem, zadzwoniła do nas pewna kobieta z informacją, że znalazła dwa psy, z których "jeden jest pokaleczony i chyba ma złamaną nogę". Było to poza Elblągiem, ale ze względu na stan psa zgodziliśmy się przyjąć obie suczki.
Gdy ranną sunię zobaczyła schroniskowa weterynarz, zaniemówiła... Suczka miała brzuch podziurawiony najprawdopodobniej nożem... Podczas operacji okazało się, że nóż wszedł bardzo głęboko. Obawialiśmy się, czy nie przebił pęcherza... Łapa była złamana w kilku miejscach...
Stan suczki był bardzo poważny. Rany były zadane kilka dni wcześniej i wystąpiła już pourazowa martwica mięśni.
Przez kilkanaście dni walczyliśmy o życie suczki, i nareszcie możemy Wam powiedzieć, że się udało! Nadia, którą na początku nazywaliśmy Cierpką ze względu na cierpienie, jakiego doświadczyła, przebywa w domu tymczasowym u schroniskowej weterynarz. Zmieniła się tam w wesołą, pełną życia psinę, która uwielbia zabawy z drugim psem. Jest przyzwyczajona do obecności kotów.

Nadia ma obecnie około 4 miesięcy (listopad 2017). Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie średniej wielkości lub duża.

Szukamy dla niej najlepszego domu z możliwych!

nr karty: 411/2017

 

Jola

Nowo przybyłe

Jola po raz pierwszy trafiła do schroniska w maju 2017 roku jako cudowny, mniej więcej 2-miesięczny szczeniak. Po kilku tygodniach została adoptowana, niestety 15.11.2017 oddano ją z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że suczka niszczy w mieszkaniu.

Jola urodziła się mniej więcej 01.04.2017, więc w momencie, gdy po raz drugi została podopieczną schroniska, miała 7,5 miesiąca. Była już w prawdzie dosyć duża, jednak nadal była szczeniakiem! Wesołym, pełnym energii psem, który potrzebuje uwagi, zabawy i szkolenia!

Dla Joli szukamy opiekuna, który jest osobą aktywną i lubiącą spędzać dużo czasu ze swoim pupilem. Osoby, która zdaje sobie sprawę, że posiadanie zwierzęcia to nie tylko przyjemność obcowania z istotą, która obdarza nas bezgraniczną i bezwarunkową miłością, ale i także wiele obowiązków, w tym także, nierzadko, obowiązek zapewnienia psu profesjonalnego szkolenia.

nr karty: 438/2017

 

Sara II

Nowo przybyłe

Sarę oddano do schroniska 15.11.2017 z powodu wyjazdu.

Gdy suczka wchodziła do schroniska prowadzona na smyczy przez swojego opiekuna, była przyjaznym stworzeniem, które pozwalało się głaskać nawet obcym osobom. Jednak, już po niespełna godzinie spędzonej w schroniskowej izolatce, zmieniła się diametralnie. Gdy chcieliśmy ją zabrać na spacer, Sara warczała, pokazywała zęby i siusiała pod siebie... Oczywiście ze strachu...
Prawdopodobnie już za kilka dni, gdy zorientuje się, że z naszej strony nic jej nie grozi, Sara się uspokoi, i, miejmy nadzieję, zaufa nam. Jednak to, co ona, i niemal każdy inny pies, przeżywa w pierwszych chwilach pobytu w schronisku, ten niewyobrażalny stres, z pewnością nie pozostaje bez wpływu na ich dalsze życie.

Sara ma obecnie około 2,5 roku (listopad 2017) i jest niedużym, drobnym psem. Wiemy, że zanim znalazła się w schronisku, była łagodnym, radosnym psem, chętnym do zabawy z człowiekiem i innymi psami. Chcemy, by znowu taka była!

nr karty: 437/2017

 

Roles

Nowo przybyłe

Roles przebywa w schronisku od 14.11.2017. Trafił tutaj z ulicy Gwiezdnej.

Roles to zadbany, mały pies w średnim wieku. Jest ufnym i przyjaznym stworzeniem. Roles czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 436/2017

 

Kituś

Nowo przybyłe

Kituś trafił do schroniska 14.11.2017 w wyniku interwencji. Pies był bardzo wychudzony i mieszkał w skandalicznych warunkach, które możecie zobaczyć na dwóch ostatnich zdjęciach.

Kituś to mały psiak, który w momencie, gdy znalazł się schronisku, miał około 8 lat. Dla niego schroniskowy boks to teraz raj na ziemi - odnalazł się w nim bez żadnego problemu. Nie chcemy jednak, by schronisko było dla niego ostatnim domem! Chcemy, by jak najszybciej został adoptowany i cieszył się pełnią życia na "wolności".

nr karty: 435/2017

 

Batory

Nowo przybyłe

Batory trafił do schroniska 14.11.2017 w wyniku interwencji. Pies był bardzo wychudzony i mieszkał w skandalicznych warunkach, które możecie zobaczyć na jednym ze zdjęć.

Batory to dosyć duży pies, który w momencie, gdy znalazł się schronisku, miał około 10 lat. W schronisku dał się poznać jako poczciwe, łagodne i przyjazne w stosunku do ludzi psisko.

nr karty: 434/2017

 

Fred

Nowo przybyłe

Fred trafił do schroniska 14.11.2017 w wyniku interwencji. Pies trzymany był nieustannie na łańcuchu i karmiony wtedy, gdy jego właściciel sobie o nim przypomniał...

Fred to duży pies w typie owczarka niemieckiego, który w momencie, gdy trafił do schroniska, miał około 10 lat. Jest spokojnym i łagodnym zwierzęciem. Bardzo chcielibyśmy, by choć na jesień życia dane było mu zaznać, czym jest życie w prawdziwym domu, u boku człowieka=przyjaciela.

nr karty: 433/2017

 

Moris

Nowo przybyłe

Moris trafił do schroniska 13.11.2017 w wyniku interwencji.

Moris to sympatyczny, mały psiak, który ma około 3 lat. Jest łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi zwierzęciem.

nr karty: 432/2017

 

Pufa

Nowo przybyłe
Pufa po raz pierwszy trafiła do naszego schroniska w czerwcu 2017 jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak. Szybko została adoptowana, niestety 09.11.2017 znowu stała się bezdomna. Jej opiekunowie oddali ją z powrotem do schroniska, bo, jak nam powiedzieli, wyjeżdżają zagranicę...
Pufa to suczka, która urodziła się w maju 2017. Już jest dosyć duża - waży około 20kg, a z pewnością jeszcze urośnie. Jest wesołym szczeniakiem, który uwielbia ruch, spacery i zabawę zarówno z ludźmi, jak i innymi psami.
Nie chcemy, by swoją młodość spędziła za kratami schroniska! Szukamy dla niej odpowiedzialnego opiekuna, który już jej nie zostawi!

nr karty: 429/2017

 

Aria

Nowo przybyłe

Aria została oddana do schroniska 07.11.2017 przez swojego opiekuna z powodu agresji. Powiedziano nam, że suczka ugryzła jednego z domowników oraz że zachowania agresywne przejawia zwłaszcza przy jedzeniu (tzw. agresja miskowa).

Aria to mała suczka, która urodziła się 13.01.2017. Na razie w schronisku jest przestraszona i szczeka na nowo poznane osoby, jednak już po chwili chętnie podchodzi do człowieka i szuka z nim kontaktu.

nr karty: 427/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny