Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Majonez

Nowo przybyłe

Majonez trafił do schroniska 27.07.2021.

Majonez to starszy pies średniej wielkości. Jest łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 222/2021

 

Kenzo

Nowo przybyłe

Kenzo trafił do schroniska 23.07.2021 z miejscowości Klepa.

Kenzo to dosyć duży, niespełna 1-roczny psiak. Jest przyjaznym, wesołym i pełnym energii stworzeniem. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 7/EL/2021

 

Borys III

Psy duże

Borys trafił do nas 26.06.2021 w wyniku interwencji. Został odebrany osobie, która nie sprostała opiece nad młodym, silnym i wymagającym psem.

W schronisku Borys dał się poznać jako bardzo towarzyski i przyjazny w stosunku do ludzi pies. Przepada za czyjąś obecnością i nieustannie próbuje zwrócić na siebie uwagę przechodzących obok jego boksu ludzi. Uwielbia długie spacery, podczas których ciągnie na smyczy. Borys jest dużym, ok. 2-letnim psem, który do niedawna był wyprowadzany jedynie na króciutkie spacery dookoła bloku, zatem nie ma co się dziwić, że w obliczu spaceru po lesie, Borys chce gnać przed siebie i obadać każdy możliwy kąt. Jest energicznym psem, bardzo ciekawskim i spragnionym wrażeń.

Póki co, Borys inne psy traktuje wybiórczo. Jedne akceptuje, na inne z kolei potrafi zawarczeć. W poprzednim domu mieszkał z dwoma kotami, z którymi żył w bardzo dobrych relacjach.

Wiemy, że pozostawiony sam w domu nie niszczy i jest nauczony czystości. Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne znosi poprawnie.

Jest ogromnym fanem aportowania wszelkich gumowych zabawek, piłek i patyków. Zdarza się, że w zabawie jest mało delikatny, zatem nie polecamy go do domu z malutkimi dziećmi, którym nieświadomie mógłby zrobić krzywdę. Borys zna podstawowe komendy tj. siad, daj łapę i daj głos.

nr karty: 193/2021

 

Misza

Nowo przybyłe

Misza po raz pierwszy trafiła do schroniska 31.12.2020 jako mały szczeniak. Szybko została adoptowana, ale niestety 24.07.2021 oddano ją z powrotem do schroniska. Powodem był lęk separacyjny suczki.

Tak opisuje Miszę jej dotychczasowa opiekunka:

"Misza to młoda suczka średniej wielkości, która urodziła się mniej więcej 01.11.2020. Jest kochanym i przyjacielskim psem, który jest cichy (bardzo rzadko szczeka) i łagodny w stosunku do ludzi dorosłych i dzieci. W domu mieszkała z kotem i dzieckiem.
Misza uwielbia patyki i ganianie za nimi. Jest energiczna na spacerach.
Jazda autem jeszcze trochę ją stresuje, ale za każdym kolejnym razem jest lepiej.
Lubi spacerować na dłuższej smyczy, uczy się przywołania.
Pozostawiona sama w domu nie piszczy ani nie szczeka, ale dłuższe nieobecności skutkują w zniszczenia.
Misza bardzo kocha człowieka, oddaje mu całe swoje serce i potrzebuje kogoś, kto poświęci jej czas.
Za ulubione smakołyki bardzo ładnie wykonuje komendy.
Misza waży obecnie około 21 kg i sięga trochę powyżej kolana."
nr karty: 221/2021

 

Warkot

Nowo przybyłe

Warkot trafił do schroniska 17.07.2021. Powiedziano nam, że psiak od kilku dni błąkał się na ulicy Chopina.

Warkot to nieduży, młody pies. Schronisko go przeraża. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 216/2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marian

Psie staruszki

Marian trafił do schroniska 15.07.2021. Był ranny - najprawdopodobniej pogryziony przez innego psa.

Marian to mały, starszy psiak o przejmująco smutnym spojrzeniu. Jest cudownym, łagodnym i spokojnym stworzeniem, które lgnie do ludzi, a wszystkie napotkane psy wita przyjaźnie merdając ogonem.

nr karty: 251/2021

 

 

 

 

 

 

 

 

Knot (Gibi)

Psie staruszki

Knot, inaczej zwany Gibim, trafił do schroniska 04.07.2021. Był w kiepskiej formie - zaniedbany, wychudzony, osowiały... Na szczęście, po kilkunastu dniach pobytu w naszej placówce, pod troskliwą opieką schroniskowych weterynarzy, opiekunów zwierząt i wolontariuszy, stan i samopoczucie Knota poprawiły się. Knot chętnie spaceruje po schronisku i czerpie radość z kontaktu z ludźmi.

Knot to mały staruszek o krzywych łapkach. Podejrzewamy, że zostało mu już niewiele czasu. Nie chcielibyśmy, by ten czas spędził w schronisku, lecz w prawdziwym domu, u boku kochających ludzi!

nr karty: 204/2021

 

Pianka

Nowo przybyłe

Pianka trafiła do schroniska 15.07.2021 z ulicy Dębowej.

Pianka to nieduża suczka, która ma około 1-2 lata. Jest łagodna i bardzo przyjazna w stosunku do ludzi. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 214/2021

 

Masza

Nowo przybyłe

Masza została oddana do schroniska 13.07.2021, ponieważ jej opiekunka zmarła.

Masza to 7-miesięczna suczka średniej wielkości. W pierwszy kontakcie z nowo poznanymi osobami jest trochę lękliwa, ale być może zachowuje się tak dlatego, że jest w obcym miejscu. Widać jednak, że Masza tęskni i potrzebuje bliskości człowieka.

nr karty: 213/2021

 

Hektor

Nowo przybyłe

Hektor został oddany do schroniska 13.07.2021, ponieważ jego opiekun się przeprowadził...

Hektor to mały psiak, który ma około 3-4 lat. W pierwszych dniach pobytu w schronisku był nieufny w stosunku do ludzi, ale z każdym dniem Hektor coraz bardziej się otwiera. Na spacerze ładnie i spokojnie chodzi na smyczy. Bardzo ożywia się podczas zabawy z piłką, którą z wielką ochotą aportuje.

nr karty: 212/2021

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny