Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Kajka

Szczeniaki

Kajka trafiła do schroniska 09.09.2017 z parku Kajki.

Kajka to mniej więcej 4-5-miesięczny szczeniak. Zadbana, wesoła, ufna. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 366/2017

 

Abi

Nowo przybyłe

Abi trafiła do schroniska 08.09.2017 z ulicy Wiejskiej.

Abi to nieduża suczka, która ma około 2 lat. Jest łagodna i przyjazna w stosunku do ludzi.

nr karty: 365/2017

 

Hades

Nowo przybyłe

Hades trafił do schroniska 06.09.2017 z ulicy Skrzydlatej.

Hades to dosyć duży, kilkuletni pies. W stosunku do nowo poznanych osób jest trochę nieufny.

nr karty: 362/2017

 

Melchior

Nowo przybyłe

Melchior trafił do schroniska 06.09.2017 z Gronowa Górnego.

Melchior czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 361/2017

 

Misiek

Nowo przybyłe

Misiek został oddany do schroniska 06.09.2017 z powodu zmiany sytuacji życiowej jego dotychczasowego właściciela.

Ten mniej więcej 12-letni, w momencie oddania, psiak większość swojego życia spędził na łańcuchu. Bardzo chcielibyśmy, by ktoś pokazał mu wreszcie, jak wygląda życie na wolności, w prawdziwym domu, u boku człowieka, dla którego pies jest towarzyszem i przyjacielem a nie alarmem, czy innym straszakiem!

nr karty: 359/2017

 

Bojar

Nowo przybyłe

Bojar został przyprowadzony do schroniska 05.09.2017. Powiedziano nam, że właściciel psa jakiś czas temu wyjechał zagranicę i teraz poinformował tymczasowego opiekuna, iż nie zamierza wrócić.

Bojar to duży pies przypominający owczarka kaukaskiego, który ma około 6-8 lat.  Z tego, co wiemy, swoje dotychczasowe życie spędził  w kojcu. Nigdy nie wykazywał agresji w stosunku do ludzi, aczkolwiek wyraźnie dawał do zrozumienia, że nie przepada za czesaniem. W schronisku na razie zachowuje się spokojnie.

nr karty: 358/2017

 

Haker

Nowo przybyłe

Haker po raz pierwszy trafił do schroniska 16.09.2016, ponieważ jego opiekun ciężko zachorował i nie był już w stanie dłużej zajmować się psem. Kilka miesięcy później został adoptowany, niestety 02.09.2017, po 7 miesiącach w nowym domu, wrócił do schroniska, ponieważ nowa rodzina nie poradziła sobie z jego dominującym charakterem i agresją terytorialną.

Haker to obecnie (wrzesień 2017) mniej więcej 4-letni pies średniej wielkości. W schronisku zwykle prezentuje swoje spokojne oblicze - jest wesoły i chętny do zabawy z człowiekiem. Szukamy dla niego konsekwentnego i doświadczonego opiekuna zamieszkującego, byłoby idealnie, w domu z ogrodem.

nr karty: 355/2017

 

 

 

 

 

 

 

 

Dela

Nowo przybyłe

Dela po raz pierwszy trafiła do schroniska 20.12.2016 jako kilkutygodniowy szczeniak. W styczniu 2017 została adoptowana, niestety 01.09.2017 znowu się tutaj znalazła. Skontaktowaliśmy się z panią, która adoptowała suczkę, ale ta powiedziała nam, że dwa tygodnie wcześniej oddała ją innej osobie, ponieważ zamierza się przeprowadzić. Nie znała jej nazwiska ani adresu...

Dela to urodzona mniej więcej 01.12.2016 suczka średniej wielkości. Z tego co powiedziała nam osoba, u której Dela spędziła 8 miesięcy swojego życia, jest grzecznym i spokojnym psem, który nie stwarza żadnych problemów - nie niszczy, nie załatwia się w domu. Dlaczego więc znowu stała się bezdomna???

nr karty: 354/2017

 

Bili

Nowo przybyłe

„-Moja mama musi oddać psa, bo stał się bardzo agresywny.” Telefon z taką informacją odebraliśmy 31.08.2017. Podczas dalszej rozmowy pani tłumaczyła, iż przywieziony 5 lat temu z Niemiec przez syna pies, nagle, jakiś rok temu, stał się agresywny. Prawie nie wychodzi z domu, zwykle siedzi za wersalką, szczeka, gryzie, domownicy się go boją…”
Pracownik schroniska pojechał po psa i na jego widok zaniemówił. Chociaż właścicielka Bilego opowiadała mu jeszcze raz, co jest „nie tak” z Bilim, nasz opiekun zwierząt myślał tylko o tym, by jak najszybciej go stamtąd zabrać i udzielić mu pomocy!
Wierzcie nam, że wszystkich nas w schronisku zamurowało na widok Bilego! „Jak można do czegoś takiego dopuścić? Czy ten biedny pies nie wychodził z domu, że nikt z okolicznych mieszkańców nie zgłosił nam, w jakim jest stanie? Nic dziwnego, że gryzł, przecież on potwornie cierpi!” Mówiliśmy wszyscy zgodnie.
Następnego dnia Bili został ostrzyżony - nareszcie może swobodnie się poruszać, swobodnie jeść, nareszcie może zobaczyć otaczający go świat! A my nadal nie możemy nadziwić się ludzkiej bezmyślności i bezduszności…

nr kary: 349/2017

Na zdjęciach na samym dole Bili w dniu, w którym trafił do schroniska.


 

Misiek

Nowo przybyłe

Misiek został oddany do schroniska przez swoją właścicielkę 30.08.2017 z powodu wyjazdu zagranicę.

Misiek to 11-letni pies średniej wielkości, który jest spokojny i przyjazny w stosunku do ludzi. Bardzo ciężko jest mu się odnaleźć w schronisku...

nr karty: 346/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny