Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Mokka

Nowo przybyłe

Mokka trafiła do schroniska 25.01.2023 z dzielnicy Dąbrowa.

Mokka to nieduża suczka, która w schronisku jest po prostu przerażona. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 23/2023

 

Strąk

Nowo przybyłe

Strąk trafił do schroniska 25.01.2023 z ulicy Polnej.

Strąk to nieduży psiak, który od kilku tygodni widywany był w różnych miejscach Elbląga. Był nieufny i nie pozwalał, by ktoś się do niego zbliżył. Obawiamy się, że mógł zostać przez kogoś porzucony, chcielibyśmy jednak się mylić...

nr karty: 22/2023

 

Nachos

Nowo przybyłe

Nachosa przyprowadzono do schroniska 24.01.2023. Powiedziano nam, że pies został znaleziony dwa dni wcześniej w parku Kajki.

Nachos to około 5-letni psiak średniej wielkości z króciutkim ogonkiem. Jest zadbany i przyjazny w stosunku do ludzi, zna podstawowe komendy, takie jak "siad" i "daj łapę". Osoba, który znalazła Nachosa powiedziała nam, że pies nie lubi kotów i zdarza mu się nie zdążyć na dwór za potrzebą. Czy ktoś szuka tego psiaka?

nr karty: 21/2023

 

Blues

Nowo przybyłe

Blues trafił do schroniska 22.01.2023 z miejscowości Pilona.

Blues to starszy psiak w typie rasy maltańczyk. Jest zadbanym i przyjaznym w  stosunku do ludzi stworzeniem. Blues czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 5/EL/2023

 

Mykonos

Nowo przybyłe

Mykonos trafił do schroniska 22.01.2023 z miejscowości Pilona razem z Columbią.

Mykonos to śliczny psiak średniej wielkości, który ma około 10 miesięcy. Jest bardzo energicznym, zadbanym i lgnącym do ludzi stworzeniem o wesołym usposobieniu. Mykonos czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 4/EL/2023

 

Columbia

Nowo przybyłe

Columbia trafiła do schroniska 22.01.2023 z miejscowości Pilona razem z Mykonosem.

Columbia to śliczna suczka średniej wielkości, która ma około 1,5 roku. Jest zadbanym i lgnącym do ludzi stworzeniem o wesołym usposobieniu. Columbia czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 3/EL/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cheerios

Nowo przybyłe

Cheerios trafił do schroniska 22.01.2023 z ulicy Królewieckiej.

Cheerios to młody (około 1-roczny) psiak średniej wielkości. Jest zadbany i przyjazny w stosunku do ludzi. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 20/2023

 

Kieł

Nowo przybyłe

Kieł trafił do schroniska 21.01.2023 z ulicy Szczyglej.

Kieł to mały staruszek, który jest ufny i bardzo przyjazny w stosunku do ludzi. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 19/2023

 

Elza

Nowo przybyłe

Elza trafiła do schroniska 20.01.2023 w wyniku interwencji. Suczka była wychudzona i przebywała w skandalicznych warunkach.

Elza to leciwa suczka w typie rasy bernardyn. Jest bardzo łagodnym, spokojnym i przyjaznym stworzeniem. Wiemy, że ma już niewiele czasu, ale pragniemy, by udało się  jej jeszcze zaznać ciepła domowego ogniska, troski i miłości ze strony człowieka.

nr karty: 2/EL/2023

 

Lucy

Nowo przybyłe

Lucy trafiła do schroniska 16.01.2023 z miejscowości Raczki Elbląskie. Suczka była wychudzona i miała brzydką ranę na łapie.

Lucy to około 1-roczna suczka w typie rasy owczarek niemiecki. Początkowo była przerażona i nieufna, ale szybko się to zmieniło, gdy przekonała się, że ze strony pracowników schroniska nic jej nie grozi. Teraz Lucy wita każdego radośnie merdając ogonem i liżąc po rękach. A jeśli tylko dać  jej sposobność, Lucy przytula się do człowieka cała sobą i nie odstępuje na krok.

nr karty: 1/EL/2023

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny