Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Wasabi

Szczeniaki

Wasabi trafiła do schroniska 07.05.2019 razem ze swoim rodzeństwem z miejscowości Dłużyna. Szczenięta znaleziono w polu, daleko od zabudowań.

Psiaki mają obecnie około 3-4 miesięcy. Są wystraszone i bardzo nieśmiałe w kontakcie z ludźmi. Gdy dorosną, będą prawdopodobnie psami średniej wielkości.

nr karty: 10/EL/2019

 

Reks

Nowo przybyłe

Reks został oddany do schroniska 07.05.2019 razem z Dżekim ze względu na zmianę sytuacji życiowej swoich opiekunów.

Reks to pies średniej wielkości, który ma około 8 lat. Jest przyjaznym w stosunku do ludzi zwierzęciem, które do tej pory mieszkało w mieszkaniu. Na razie psiaki czują się w schronisku zagubione i zdezorientowane, nie rozumieją, dlaczego się tutaj znalazły...

nr karty: 151/2019

 

Dżeki II

Nowo przybyłe

Dżeki został oddany do schroniska 07.05.2019 razem z Reksem ze względu na zmianę sytuacji życiowej swoich opiekunów.

Dżeki to piękny pies średniej wielkości, który ma około 8 lat. Jest przyjaznym w stosunku do ludzi zwierzęciem, które do tej pory mieszkało w mieszkaniu. Na razie psiaki czują się w schronisku zagubione i zdezorientowane, nie rozumieją, dlaczego się tutaj znalazły...

nr karty: 150/2019

 

Poligon

Szczeniaki

Poligon po raz pierwszy trafił do schroniska w lutym 2019 roku jako malutki szczeniak. Szybko został adoptowany, niestety 04.05.2019 oddano go z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że Poligon jest bardzo niedelikatny w zabawie zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi, a czasem, bez powodu, zachowuje się agresywnie.

Poligon to szczeniak, który urodził się około 1 grudnia 2018 roku. Obecnie jest średniej wielkości i prawdopodobnie będzie dużym psem, gdy dorośnie. Poligon potrzebuje odpowiedzialnego i konsekwentnego opiekuna, który nauczy go wszystkiego - chodzenia na smyczy, zachowywania czystości w domu, i wszelkich innych zasad współżycia z ludźmi. Niewątpliwie to piękne, ufne w stosunku do ludzi i chętne do zabawy psisko odwdzięczy się oddaniem i bezinteresowną miłością.

nr karty: 149/2019

 

Danka

Psie staruszki

Danka trafiła do schroniska 03.05.2019 z ulicy Sadowej.

Danka to malutka zadbana babuleńka, która tęsknie czeka na swoich opiekunów.

nr karty: 148/2019

 

Chuligan

Psy małe

Chuligan trafił do schroniska 25.04.2019, ponieważ firma, w której przez lata mieszkał, przestała istnieć.

Chuligan to mały psiak, który urodził się 01.01.2010 roku. Jest wesołym, bardzo przyjaznym i łagodnym w stosunku do ludzi zwierzęciem.

nr karty: 138/2019

 

Kluska

Psy duże

Trafiła do schroniska 25.04.2019, w przede dniu swoich 8 urodzin. Kluska – urocza, serdeczna, łagodna i lgnąca do ludzi. Stała się bezdomna, ponieważ firma, w której przez lata mieszkała razem z drugim psem – Chuliganem, przestała istnieć.

W urodzinowym prezencie pragniemy dać jej nowy dom i kochających opiekunów. Wiemy, że nie będzie łatwo, bo Kluska jest niemłoda i niemała, ale nie zamierzamy się poddawać! Jeśli szukasz czworonożnego przyjaciela, odwiedź schronisko i pokochaj Kluskę!

nr karty: 137/2019


 

Riko (Giermek)

Psy duże

Riko trafił do schroniska 19.04.2019 z ulicy Giermków/Mącznej. Wiemy, że psiak miał swoich opiekunów, ponieważ, w związku ze swoją skłonnością do włóczęgostwa, nieraz był już "gościnnie" w naszym schronisku, niestety jednak wszystko wskazuje na to, że tym razem nie opuści schroniska tak prędko.

Riko to średniej wielkości psiak, który ma około 2 roku. Jest ufnym i przyjaznym zwierzęciem, które, zanim znalazło się w schronisku, było domowym pupilem.

nr karty: 126/2019

 

Jogin

Psy duże

Jogin po raz pierwszy trafił do schroniska w czerwcu 2018 z ulicy Nowodworskiej. Nikt go nie szukał i psiak kolejnych 6 miesięcy spędził w schronisku. Adoptowano go w listopadzie 2018 roku, niestety 18.04.2019 Jogin znowu stał się bezdomny - jako powód oddania psiaka podano jego skłonność do uciekania z posesji.

Jogin to dosyć duży, około 2-letni pies. Jest ufnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem. W stosunku do innych psów bywa dominujący a nawet agresywny.

Jogin to pies o silnym charakterze, który potrzebuje opiekuna, który zapewni mu odpowiednią ilość ruchu (aktywności) i uwagi.

nr karty: 124/2019

 

Kazia

Psy duże

Kazia trafiła do schroniska 17.04.2019 z miejscowości Kazimierzowo.

Kazia to kilkuletnia suka w typie rasy bernardyn. Początkowo w stosunku do obcych sobie osób Kazia  zachowuje się nieufnie. Wystarczy jednak okazać jej trochę serca, by ona otworzyła przed Tobą swoje.

nr karty: 8/EL/2019

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny