Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Fruzia

Nowo przybyłe

Fruzia trafiła do schroniska 03.11.2017 z okolic Elbląga. Opiekunowie suczki szybko skontaktowali się z nami, niestety jednak nie odbiorą jej ze schroniska.

Fruzia to suczka w typie rasy beagle, która ma około 3 lat. Jej dotychczasowy opiekun powiedział nam, że Fruzia jest wesoła i przyjazna, niestety ma tendencje do bałaganienia w domu oraz zdarza się jej załatwiać w domu swoje potrzeby fizjologiczne. Szukamy dla niej opiekuna, który zdaje sobie sprawę, że będzie musiał wykazać się cierpliwością, stanowczością i konsekwentnością, by wszystkiego jej nauczyć.

nr karty: 424/2017

 

Bajera

Szczeniaki

Bajera trafiła do schroniska 02.11.2017 z ulicy Poprzecznej.

Bajera to mniej więcej 5-miesięczny szczeniak. Jest zadbana i przyjazna w stosunku do ludzi. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 423/2017

 

Minka

Nowo przybyłe

Minka po raz pierwszy trafiła do naszego schroniska w marcu 2017 jako mniej więcej 5-tygodniowe szczenię. Szybko została adoptowana, ale niestety 02.11.2017 oddano ją z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że suczka jest agresywna.

Minka to piękna, duża suczka, która ma obecnie 10 miesięcy. Z pewnością, nawet jeśli sprawia problemy wychowawcze, doświadczony i konsekwentny zdoła ją jeszcze wszystkiego nauczyć.

nr karty: 422/2017

 

Pętelek

Szczeniaki

Pętelek trafił do schroniska 21.10. 2017 z Pl. Dworcowego.

Pętelek to średniej wielkości szczeniak, który ma około 3-4 miesięcy. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie dużym psem.

nr karty: 408/2017

 

Kajtek

Psy małe

Kajtek po raz pierwszy trafił do schroniska w lutym 2014 roku jako mniej więcej 5-miesięczy szczeniak. Szybko został adoptowany, ale niestety 20.10.2017 roku znowu stał się podopiecznym schroniska, ponieważ jego opiekunka zmarła.

Kajtek to uroczy, mały psiak, który ma 37 cm wysokości i waży 10,70 kg. Jest sympatycznym stworzeniem, które lgnie do ludzi. Ze smutkiem patrzy teraz na nas przez kraty schroniskowego boksu... Nie rozumie, dlaczego znowu znalazł się w schronisku...

nr karty: 406/2017

 

Hera

Psy małe

Hera trafiła do schroniska 20.10.2011.
Hera to mała, około 9-letnia suczka. Hera czeka na swojego opiekuna.
nr karty:405/2017
 

Sara

Psie staruszki

Sara została oddana do schroniska 19.10.2017 przez swojego opiekuna. Jak widać na zdjęciach, była bardzo zaniedbana.

Sara to mała suczka, która ma 15 lat. Całe swoje życie spędziła w mieszkaniu, a teraz, na starość, znalazła się w schronisku. Bardzo chcielibyśmy, by udało się jej jeszcze opuścić schronisko zamieszkać u boku troskliwych opiekunów.

nr karty: 402/2017

 

Rubik

Psy duże

Rubik trafił do schroniska 19.10.2017 z terenu ZUO.

Rubik to kilkumiesięczny pies średniej wielkości. Na razie jest bardzo wystraszony i nieufny.

nr karty: 401/2017

 

Dżeki II

Psy małe

Dżeki został oddany do schroniska 14.10.2017 przez swojego opiekuna z powodu agresji.

Dżeki to mały pies, który urodził się w 2015 roku. Na razie w schronisku jest bardzo wystraszony i na obce sobie osoby reaguje warczeniem i szczekaniem. Jednak wystarczy spędzić z nim chwilę, by pozwolił założyć sobie smycz i wyprowadzić się na spacer. Wierzymy, że tak młody psiak, pod troskliwą opieką odpowiedniej osoby, przeobrazi się w przyjaznego i oddanego towarzysza.

nr karty: 400/2017

 

Pilnie potrzebny dom dla Mishy!

Nowo przybyłe

Misha po raz pierwszy trafiła do naszego schroniska w grudniu 2011 roku. W roku 2013 została wreszcie adoptowana, niestety teraz znowu wisi nad nią groźba trafienia do schroniska. I to, jak to bywa w zdecydowanej większości przypadków, nie z jej winy, lecz ze względu na zmianę sytuacji życiowej jej opiekunów.

Misha ma obecnie około 7 lat i jest suczką średniej wielkości. Jej opiekunowie piszą o niej tak: "Jest ułożona i posłuszna, nie broi w domu nawet jak zostaje sama na dłuższy czas. Nie nadaje się do budy, gdyż ma bardzo krótką sierść i lubi ciepło. Mieszka z nami w domu. Jest psem stróżującym, nadaje się do pilnowania posesji, nie wpuści nieproszonego gościa. Jest nieufna w stosunku do obcych, ale szybko się przyzwyczaja do domowników. Jest przyjazna dla dzieci. Mamy rocznego synka, który lubi jej się czasami psocić. Bardzo zależy nam żeby trafiła w dobre ręce, gdyż niestety trudna sytuacja życiowa zmusiła nas do oddania psa :(".

 

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny