Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Chester

Psie staruszki

13 lat temu, jako słodki, maleńki szczeniak, Chester został adoptowany ze schroniska. Przez 10 lat mieszkał ze swoją ukochaną panią, dla której był oczkiem w głowie. Przez ten czas nie miał bliskiego kontaktu z innymi psami, rzadko też poznawał nowych ludzi. I nagle, 10.04.2012, trafił z powrotem schroniska. Dla jego opiekunki nie była to łatwa decyzja. Podyktowana została jej złym stanem zdrowia - pani zmuszona była na kilka miesięcy pójść do szpitala, a nie miała nikogo, kto przez ten czas zaopiekowałby się jej psem.

I tak oto Chester znalazł się w schronisku. Długo był wystraszony, bo nigdy nie widział wokół siebie tylu psów, był nieufny, bo otaczali go sami obcy ludzie.

Teraz (kwiecień 2015) ma już 13 lat. Wygląda na to, że pogodził się już ze swoim losem, ale my nie chcemy godzić się na to, by jego życie rozpoczęte w schronisku, tutaj się zakończyło...

nr karty: 171/2012

 

 

 

 

 

Remi

Psy duże

Remi przebywa w schronisku od 06.04.2012. Jest to młody, łagodny i ufny pies, który bywa zadziorny w stosunku do innych samców. Remi jest średniej wielkości.

nr karty: 165/2012

 

 

Hestia

Psy duże

Hestia przebywa w schronisku od 15.01.2011. Trafiła do nas w wieku około 1,5 roku.

Hestia to suka średniej wielkości. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, ale nie toleruje niektórych psów. 

nr karty: 24/2011

 


 

 

 

Cyrena

Psy duże

Cyrena trafiła do schroniska już 03.10.2009. Miała wtedy około 6 miesięcy i już wtedy była zalęknionym psem. Cyrena jest dosyć dużą suczką, która jak większość psów, które mieszkają w schronisku od szczenięcia, dobrze czuje się w towarzystwie innych psów, ale boi się ludzi.  

Do dziś nikt nie zwrócił na nią uwagi. Czy jest szansa, że to się wreszcie zmieni?

nr karty: 553/09

 

 

 

Mango

Psy duże

Mango przebywa w schronisku od 19.10.2010. Trafił do nas jako szczeniak wraz ze swoim rodzeństwem z domu osoby, która przetrzymywała psy w opłakanych warunkach. Wszystkie szczęśliwie znalazły nowe domy, z jednym wyjątkiem...
Mango ma obecnie około 6 lat i jest dosyć dużym psem. W stosunku do nowo poznanych osób jest początkowo nieśmiały, nigdy jednak nie wykazał agresji - w obawie przed obcymi po prostu chowa się do budy. Kiedy już się przekona, że nic mu nie grozi - staje się wspaniałym i towarzyskim psem.
Na spacerach Mango to prawdziwy wulkan energii. Puszczony luzem w lesie biega jak szalony, co chwilę sprawdzając, czy jego opiekun jest obok. Uwielbia wodę, po płyciźnie biega jak koń. Często zdarza mu się wskakiwać na człowieka i delikatnie opierać łapami.
Chodzenie na smyczy sprawia mu problem, chodzi slalomem i co chwilę się odwraca. Z czasem jednak widzimy poprawę i z pewnością przy systematycznych spacerach opanuje technikę ładnego chodzenia na smyczy.
W kontaktach z innymi psami jest bezkonfliktowy, a nawet uległy.
Mango tak naprawdę nie zna innego życia niż to w schronisku, ale uważamy, że świetnie odnalazłby się w domu z ogrodem. Drugi pies z pewnością dodałby mu otuchy i odwagi. Jeszcze wiele lat życia przed nim, czeka tylko na osobę o wielkim sercu, z którą dane mu będzie je spędzić.

nr karty: 477/2010

 

Gala

Psy duże

Gala jest w schronisku najdłużej. 21.07.2006 została oddana tu przez swojego właściciela. Od tego czasu wiele się zmieniło w schronisku, ale Gala ciągle tutaj jest. Pewnie już zupełnie straciła nadzieję, że odmieni się jej los... 

Gala jest przyjazną suczką średniej wielkości, która uwielbia spacery z wolontariuszami.

nr karty: 03/06

 

 

Gabi

Psy duże

Gabi przebywa w schronisku od 14.02.11. Kiedy się tutaj znalazła, była maleńkim szczeniakiem, niestety nikt jej wtedy nie wypatrzył i suczka dorosła w schronisku. 

Gabi jest psem średniej wielkości i dobrze dogaduje się z innymi psami. Choć jeszcze nie było jej dane zaznać życia w prawdziwym domu, dzięki wolontariuszom zaczęła ufać ludziom i pokochała spacery. Gabi czeka na odpowiedzialnego opiekuna, który pokaże jej, czym jest świat bez krat.

nr karty: 65/2011 

 

 

Perła

Psy duże

Perła trafiła do schroniska 19.03.2010 razem ze swoimi dziećmi. Jej właściciele wyprowadzili się, ale nie zebrali jej ze sobą. Okazała się dla nich zbędnym bagażem, więc pozostawili ją i jej szczenięta w mieszkaniu, które opuścili.

Perła ma obecnie (maj 2015) około 5 lat. Jest zadbaną suczką średniej wielkości, która jest przyjazna w stosunku do ludzi. Czy ktoś wreszcie ją zauważy?

nr karty: 114/2010


 
 

Beniowski

Psy małe

Beniowski to kilkuletni pies, który przebywa w schronisku od końca sierpnia 2011. Miał kiedyś swój dom, ale całkowity brak odpowiedzialności ze strony jego właścicieli sprawił, że teraz mieszka tutaj. Ten nieduży pies w stosunku do ludzi jest przyjazny, ale wykazuje też cechy, które czynią go dobrym stróżem. W stosunku do innych psów jest dominujący.

nr karty: 476/2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rusin

Psy małe

Rusin przebywa w schronisku od 10.08.2010. 

Rusin to urodzony mniej więcej w kwietniu 2010 roku nieduży psiak. W stosunku do ludzi jest bardzo przyjazny, nie wchodzi także w zatargi z innymi psami. Uwielbia spacery, podczas których wprost rozpiera go energia.

nr karty: 340/2010

 


 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny