Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Bimi

Psy małe

Bimi trafił do schroniska 20.09.2022 z ulicy Legionów.

Bimi to średniej wielkości pies, który urodził się w 2016 roku. W warunkach schroniskowych Bimi jest łagodnym i przyjaznym, choć trochę nieśmiałym stworzeniem.

nr karty: 229/2022

 

Sara

Psy duże

Sara trafiła do schroniska 19.09.2022 z ulicy Browarnej.

Sara to suczka średniej wielkości suczka, która urodziła się mniej więcej w lipcu 2017 roku. Jest ufnym i przyjaznym stworzeniem, które lgnie do człowieka.

nr karty: 228/2022

 

Gufi

Psy duże

Gufi trafił do schroniska 19.09.2022 z ulicy Lotniczej.

Gufi to sympatyczny psiak średniej wielkości, który ma prawdopodobnie powyżej 5 lat. Jest energicznym stworzeniem, które lgnie do ludzi.

nr karty: 227/2022

 

 

Rea

Psie staruszki

Rea trafiła do schroniska 12.09.2022.

Rea to suczka średniej wielkości, która ma około 12 lat. W stosunku do ludzi jest bardzo przyjazna i łagodna.

nr karty: 223/2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tino

Psy duże

Tino trafił do schroniska 07.09.2022.

Tino to sympatyczny psiak średniej wielkości, który ma około 8 lat. Jest łagodnym i lgnącym do ludzi stworzeniem.

nr karty: 221/2022

 

Luna

Psy duże

Luna trafiła do schroniska 13.09.2022, ponieważ jej opiekun zmarł.

Luna to średniej wielkości suczka, która ma około 1-2 lata. Choć początkowo sprawia wrażenie smutnej i zrezygnowanej, podczas spaceru ożywia się i dokazuje, jak na młodego psa przystało. Staje się wtedy wesołym, pełnym energii i chęci do zabawy psiakiem.

Jak widać na zdjęciach, suczka nie ma prawego oka lub zachowało się ono szczątkowo. Powiedziano nam, że tak było "od zawsze". Lunę czeka w tej kwestii konsultacja okulistyczna.

Chcemy wierzyć, że pomimo jej ułomności, Luna nie będzie długo czekała na nowy dom.

nr karty: 224/2022

 

Puszek

Nowo przybyłe

*** Ogłoszenie grzecznościowe***

Puszek to mały psiak, który ma około 10 lat. Jest ufny i towarzyski, bardzo przyjazny i łagodny w stosunku do ludzi. Swojego człowieka mógłby nie odstępować na krok, chętnie przytula się, wskakuje na kolana i poddaje pieszczotom. Ładnie chodzi na smyczy.

Swoje dotychczasowe życie Puszek spędził pilnując podwórka, ale jesteśmy pewni, że bez problemu odnajdzie się w mieszkaniu. Najchętniej Puszek byłby w domu "jedynakiem" - w stosunku do mniejszych i słabszych od siebie zwierząt Puszek wykazuje bowiem cechy dominujące, ma też tendencje do bronienia swoich zasobów przed innymi psami.

 

 

Benio

Psie staruszki

Benio trafił do naszego schroniska 23.05.2022 w wyniku interwencji. Żył w mieszkaniu, u boku człowieka, który nie potrafił zapewnić psu podstawowej opieki weterynaryjnej, której Benek zwyczajnie wymagał…

Benek był wychudzony, a stan jego uszu wołał o pomstę do nieba. Ciekła z nich krew i ropa. Stare, paskudne rany śmierdziały i sprawiały mu olbrzymi ból…

Benek w pierwszych tygodniach raczej unikał kontaktu z ludźmi, był smutny i zrezygnowany. Mimo to, bardzo dzielnie znosił codziennie wizyty u weterynarza i pozwalał zrobić ze sobą wszystko.

Z czasem wszystko się zmieniło. Benek zaczął ufać i lubić nas na tyle, że teraz swobodnie porusza się po terenie schroniska. Uwielbia biegać za patykiem, spacerować żwawo u boku człowieka i przede wszystkim - cieszyć się życiem, rozkosznie się przy tym uśmiechając. Benio nie reaguje na inne psy, chyba że w pobliżu pojawi się jedzenie lub zabawka - wówczas zaciekle broni zasobów.

Jest nauczony bezwzględnej czystości w domu. Pozostawiany sam nie wyje, nie niszczy. Benek uwielbia być blisko człowieka, przelewa na niego całą swoją miłość, przytulając się i rozdając buziaki.

Miał kontakt z dziećmi, wobec których również jest bardzo łagodny. Obcych sobie panów natomiast potrafi obszczekać.

Ten duży, czarny przytulak to istny anioł w psim ciele. Za swojego człowieka pójdzie w ogień. Jest wierny i oddany do granic możliwości. Na pewno wniesie do domu pozytywną energię, ale także spokój, ponieważ Benio czerpie dużo radości z odpoczynku u boku opiekuna. Nadal „walczymy” z uszami Benka, które wymagają codziennych oględzin, czyszczenia, zakraplania, smarowania, w związku z czym nowy opiekun musi się liczyć z tym, że konieczna będzie kontynuacja leczenia.

nr karty: 132/2022

 

Murzyn

Psie staruszki

Murzyn trafił do schroniska 21.07.2022 w wyniku interwencji. Psiak, choć miał swojego "opiekuna", był bardzo zaniedbany - zapchlony, wychudzony, z nieleczonymi zmianami skórnymi. Nie można było liczyć na to, że pomocy udzieli mu jego opiekun, Murzyn trafił więc do schroniska.

Po kilku tygodniach pobytu w schronisku, stan Murzyna znacząco się poprawił, choć na jego grzbiecie nadal widać wyłysienia.

Murzyn to średniej wielkości pies, który ma prawdopodobnie ponad 10 lat. Jest łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem.

nr karty: 185/2022

 

Armani

Psy małe

Armani trafił do schroniska 02.09.2022.

Armani to niespełna 1-roczny psiak o oryginalnej urodzie. Jest radosnym i przyjaznym stworzeniem, które lgnie do ludzi.

nr karty: 220/2022

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny