Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Misiek II

Psie staruszki

Misiek został oddany do schroniska przez swoją właścicielkę 30.08.2017 z powodu wyjazdu zagranicę.

Misiek to 11-letni pies średniej wielkości, który jest spokojny i przyjazny w stosunku do ludzi. Bardzo ciężko jest mu się odnaleźć w schronisku...

nr karty: 346/2017

 

Bolek

Psy duże

Bolka przyprowadzono do schroniska 29.08.2017. Powiedziano nam, że jego dotychczasowa opiekunka jakiś czas temu wyjechała zagranicę i teraz podjęła decyzję, że nie wróci jednak po psa...

Bolek to urodzony około 01.10.2015 pies, który jeszcze jako szczenię po raz pierwszy trafił do naszego schroniska i jako szczenię został adoptowany.

Teraz Bolek jest już dorosłym psem średniej wielkości. Na razie w schronisku czuje się bardzo zagubiony i w kontakcie z nowo poznanymi osobami jest trochę bojaźliwy.

nr karty: 345/2017

 

Kopia

Psy duże

Kopia po raz pierwszy trafiła do naszego schroniska we wrześniu 2009 roku jako mniej więcej 8-tygodniowy szczeniak. Była śliczna i rozkoszna, a jednak nikt jej nie wypatrzył, nikt nie adoptował ani jako słodkiego szczeniaka, ani później - gdy stała się już dorosłą suczką średniej wielkości.  Aż do kwietnia 2015 roku. Wtedy to w końcu udało się - opuściła schronisko razem z Pafnucym - spokojnym i ułożonym psem, dużym i również szorstkowłosym, który czekał w schronisku na adopcję od lipca 2012 roku. Psy zamieszkały poza Elblągiem, na terenie firmy. Nie były to warunki, o jakich byśmy dla nich marzyli, ale, po sprawdzeniu, wydawało nam się, że będą lepsze niż schronisko. Niestety 18 lipca 2017, przy okazji kolejnej wizyty poadopcyjnej naszej wolontariuszki, okazało się, że Kopia i Pafnucy są bardzo zaniedbani - dotknęła ich choroba skóry, której nie zauważono i nie leczono, a na terenie firmy oprócz nich jest jeszcze bardzo dużo innych psów. Kopia i Pafnucy wrócili do schroniska.

Teraz dla Kopi i Pafnucego szukamy domu WYMARZONEGO! Jeśli więc rozważasz adopcję dwóch dużych, spokojnych psów w średnim wieku do swojego przytulnego domu z ogrodem, gdzie psy traktuje się jak członków rodziny, zachęcamy gorąco - poznaj i pokochaj Kopię i Pafnucego!

nr karty: 274/2017

 

Pafnucy

Psy duże

Pafnucy po raz pierwszy trafił do naszego schroniska w lipcu 2012 roku. Był wtedy około 1-rocznym psem. Zawsze był grzeczny i spokojny, bardzo przyjazny i łagodny w stosunkowy do ludzi, a jednak aż do kwietnia 2015 roku czekał na adopcję. Duży i szorstkowłosy - to zwykle "wina", za którą długo "siedzi się" w schronisku...

Jednak w końcu udało się - opuścił schronisko razem z Kopią - niedużo od niego mniejszą i także szorstkowłosą, która była u nas jeszcze dłużej - od szczenięcia, od 2009 roku. Psy zamieszkały poza Elblągiem, na terenie firmy. Nie były to warunki, o jakich byśmy dla nich marzyli, ale, po sprawdzeniu, wydawało nam się, że będą lepsze niż schronisko. Niestety 18 lipca 2017, przy okazji kolejnej wizyty poadopcyjnej naszej wolontariuszki, okazało się, że Kopia i Pafnucy są bardzo zaniedbani - dotknęła ich choroba skóry, której nie zauważono i nie leczono, a na terenie firmy oprócz nich jest jeszcze bardzo dużo innych psów. Pafnucy i Kopia wrócili do schroniska.

Teraz dla Pafnucego i Kopi szukamy domu WYMARZONEGO! Jeśli więc rozważasz adopcję dwóch dużych, spokojnych psów w średnim wieku do swojego przytulnego domu z ogrodem, gdzie psy traktuje się jak członków rodziny, zachęcamy gorąco - poznaj i pokochaj Kopię i Pafnucego!

nr karty: 273/2017

 

Kika i Mika

Psy duże

Mika i Kika trafiły do schroniska już 22.06.2016. Osoby, które przywiozły je do schroniska powiedziały nam, że suczki zostały znalezione na ulicy Nowodworskiej. Jakiś czas później dowiedzieliśmy się, że suczki mieszkały tam na terenie jednej z firm, ale zaczęły "przeszkadzać", więc postanowiono się ich pozbyć...

Kika i Mika to obecnie kilkuletnie psy średniej wielkości. Obie są trochę nieufne w stosunku do ludzi, ale świetnie czują się w swoim towarzystwie, a także w towarzystwie swojego kumpla z boksu Jerrego. Zdajemy sobie sprawę, że adopcje takich psów nie należą do łatwych, a więc i nie są częste. Jednak nie chcielibyśmy, by suczki całe życie spędziły w schronisku! Zachęcamy do poznania dziewczyn i stworzenia dla nich, zapewne pierwszego w ich życiu, domu.

nr karty: 244/2016 (większa Kika - zdjęcie u góry) i 245/2016 (Mika na zdjęciu sama poniżej i pierwsza po prawej poniżej)

 

Kapselek

Psy duże

Kapselek trafił do schroniska 22.08.2017 z ulicy Skrzydlatej.

Kapselek to 1,5-roczny pies średniej wielkości. Na razie w schronisku jest troszeczkę nieufny w stosunku do nieznanych sobie osób.

nr karty: 333/2017

 

Tirana

Psie staruszki

21.08.2017 otrzymaliśmy telefoniczne zgłoszenie mówiące, iż na ulicy Obrońców Pokoju, na klatkę schodową, wszedł nikomu z okolicznych mieszkańców nieznany pies, który jest pogryziony i wystraszony. Gdy pies trafił do nas, okazało się, że rzeczywiście jest dotkliwie pogryziony, ale przez... biegające po nim pchły!!!

Widzieliśmy już naprawdę mnóstwo przypadków zaniedbań domowych "pupili", ale nadal nie przywykliśmy do czegoś takiego. Przecież Tirana, takie imię daliśmy suczce w schronisku, jest z pewnością psem, który mieszkał w mieszkaniu, wśród ludzi! Jak można dopuścić, by pies tak wyglądał i tak cierpiał!?!

Tirana jest bardzo spokojną i łagodną staruszką średniej wielkości. Mamy nadzieję, że szybko dojdzie do siebie oraz że znajdziemy dla niej odpowiedzialnych i kochających opiekunów!

nr karty: 331/2017 

Dżeki

Psy małe

Dżeki trafił do schroniska 17.08.2017, ponieważ jego opiekun zachorował.

Dżeki to około 9-letni psiak średniej wielkości. Na razie w schronisku jest bardzo zagubiony i wystraszony, ale z tego co wiemy od jego opiekuna, Dżeki to bardzo łagodne i przymilne stworzenie, które uwielbia ludzi, a zwłaszcza dzieci. Zanim znalazł się w schronisku był domowym pupilem, najlepszym przyjacielem swojego pana...

nr karty: 323/2017

 

Hektor

Psy duże

Hektor po raz pierwszy trafił do schroniska w lutym 2012 roku jako mniej więcej 8-tygodniowy szczeniak. Szybko został adoptowany, niestety 17.08.2017 znalazł się z powrotem w schronisku. Stało się tak dlatego, że jego opiekunka, ze względu na zły stan zdrowia, nie była w stanie dłużej się nim zajmować.

Hektor to typowo domowy psiak, kanapowiec, oczko w głowie swojej pani. Łagodny i przyjazny. Takim psom w schronisku jest bardzo ciężko... Czy ktoś zechce jeszcze dać mu dom?

nr karty: 326/2017

 

Loczek

Szczeniaki

Loczek trafił do schroniska 16.08.2017 z ulicy Janowskiej.

Loczek to mniej więcej 3-4-miesięczny szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie średniej wielkości.

nr karty: 319/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny