Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Maxine

Psy duże

Maxine trafiła do schroniska 14.05.2023.

Maxine to średniej wielkości suczka, która ma około 2 lat. Jest pełnym energii, wesołym stworzeniem, które lgnie do człowieka, pragnie kochać i być kochanym.

nr karty: 111/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Set

Psy małe

Set trafił do schroniska 14.05.2023.

Set to nieduży psiak, który ma około 1,5 roku. Jest spokojny i przyjaźnie nastawiony do otoczenia, choć w pierwszym kontakcie z człowiekiem nieco nieśmiały.

nr karty: 109/2023

 

Rydzia

Psy małe

Rydzia trafiła do schroniska 16.05.2023.

Rydzia to nieduża suczka, która urodziła się mniej więcej 01.01.2018. Jest łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi i innych psów stworzeniem.

nr karty: 119/2023

 

Rydzio

Psy duże

Rydzio trafił do schroniska 16.05.2023.

Rydzio to około 5-letni pies średniej wielkości.

Rydzio to prawdziwy wielbiciel ludzi. Gdy patrzy na człowieka, można zobaczyć w jego oczach pełne oddanie i pragnienie bliskości. Wydaje się, że ludzie są dla niego najważniejszym elementem jego życia, a on sam pragnie spełnić ich oczekiwania.

Jednym z uroków Rydzia jest jego wyuczony manewr siadania, w oczekiwaniu na spacer, kiedy tylko zaczyna się zapinać smycz. W pełni wykorzystuje spacer do czułości i budowania więzi z człowiekiem. Bardzo ceni sobie interakcje z opiekunami oraz wolontariuszami i stara się być jak najbliżej nich.

Rydzio przebywa w boksie z suczką, natomiast nie z każdym czworonogiem mu po drodze.

 

nr karty: 118/2023

 

Dajla

Psy duże

Dajla trafiła do schroniska 20.05.2023.

Dajla to ok. 7-letnia sunia o nieodpartym uroku. Pomimo upływu paru wiosen, zachowuje młodzieńczą radość i miłość do życia. Wiek nie przeszkadza naszej damie w byciu absolutnie BOSKĄ!

Dajla jest maksymalnie tulaśna i oddana człowiekowi, wpatrzona w opiekuna w zupełności. Emanuje niezwykłym ciepłem, a jej spojrzenie jest pełne nadziei.

Podczas spacerów potrafi początkowo nieco wariować z radości, ale szybko opanowuje emocje i z grzecznością spaceruje na smyczy. Uwielbia poddawać się błogiemu lenistwu w towarzystwie człowieka i delektować się wspólnie spędzonymi chwilami w spokoju i bliskości.

Obecnie Dajla mieszka w boksie razem z dwoma innymi samcami. Nigdy nie szuka konfliktów i potrafi znakomicie znosić obecność innych psów. Będąc mocno zaczepiana potrafi pokazać zęby w celu zakomunikowania swoich granic.

Dajla potrzebuje kogoś, kto przyjmie ją do swojego serca i pozwoli odnaleźć prawdziwe domowe ciepło…

nr karty: 121/2023

 

Mazurek

Psy duże

Mazurek po raz pierwszy trafił do schroniska w grudniu 2016. Był wtedy młodym psem, niestety jednak swoją młodość spędził w schronisku - dopiero we wrześniu 2020 roku został adoptowany. Ku naszej rozpaczy 19 czerwca 2023 oddano go z powrotem do schroniska...
Tak Mazurka opisują jego dotychczasowi opiekunowie:
Jest 8 letnim, ok. 20kg, pięknym, lubiącym długie spacery rudzielcem. Umie chodzić na smyczy i bez, trzyma się pięknie człowieka na spacerach w terenach zielonych, reaguje na przywoływanie i komendy.
Będzie najcudowniejszym kompanem dla osoby samotnej. Łagodny i mądry, potrzebujący dużej dawki uwagi. Przy jednym właścicielu zostaje spokojnie w domu, jest oddany i kochający, zachowuje się wzorowo, przy dzieciach jest zaborczy o opiekuna. Dlatego potrzebuje domu bez dzieci i kotów. Pies potrzebuje jednej osoby za właściciela, ponieważ przy większej rodzinie bywa zagubiony. Byłby najszczęśliwszy jako kompan do biegania lub jazdy na rowerze, ponieważ lubi ruch i go potrzebuje. Dogaduje się z większością psów. Lubi podróżować samochodem.
nt karty: 142/2023
 

Azorek

Psy małe

Azorek został oddany do schroniska 13.06.2023 razem z Reksiem z powodu zmiany sytuacji życiowej opiekunki psiaków. Dotąd psiaki mieszkały ze swoją opiekunką w mieszkaniu i nie sprawiały żadnych problemów.

Azorek to średniej wielkości pies, który urodził się w styczniu 2021. Jest łagodny i bardzo przyjazny w stosunku do ludzi, także w stosunku do dzieci. Lubi inne psy i koty. 

nr karty: 139/2023

 

Katja

Szczeniaki

Katja została oddana do schroniska 07.06.2023 po niespełna dwumiesięcznym pobycie w nowym domu, ponieważ jej opiekunowie nie poradzili sobie z jej lękami.

Katja to sunia, która nie do końca rozumie, co jest dobre, a co złe. Kiedy reagować, a kiedy się rozluźnić. Dla Katji szukamy osób, które odpowiednio poprowadzą ją przez życie. Przez jej strachliwą naturę, potrzebuje ona osoby stabilnej i spokojnej.

Katja to suczka, która urodziła się  mniej więcej w grudniu 2022. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie psem średniej wielkości.

nr karty: 136/2023

 

Jake

Psy małe

Jake trafił do schroniska 01.06.2023 z ulicy Obrońców Pokoju.

Jake to nieduży, kilkuletni psiak. Jest ufnym, łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem.

nr karty: 133/2023

 

Drops

Psy duże

Drops trafił do schroniska 23.05.2023 z ulicy Strumykowej.

Drops to średniej wielkości psiak, który ma około 3 lat. Jest zadbanym, ufnym i spokojnym stworzeniem.

nr karty: 123/2023

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny