Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Klaser

Psy duże

Klaser trafił do schroniska 15.05.2023 z ulicy Traugutta.

Klaser to młody - około 2-letni, psiak średniej wielkości. Jest grzecznym, spokojnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem.

nr karty: 117/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biszkopt

Psy duże

Biszkopt trafił do schroniska 12.05.2023.

Biszkopt to dobrze zbudowany psiak o wyglądzie labradora. Jest wesołym i ufnym stworzeniem, które lgnie do ludzi. Podczas spacerów rozpiera go energia, przez co ciągnie na smyczy. W stosunku do innych psów bywa zadziorny.

nr karty: 106/2023

 

 

 

 

Gabon

Psie staruszki

 

Gabon trafił do schroniska 15.07.2019 odebrany interwencyjnie z powodu złych warunków.

Gabon 7 lat swojego życia (urodził się około 2012 roku) spędził w kojcu. Bez możliwości spacerów. Bez możliwości poznania świata czy pokochania człowieka. Jego zadaniem było pilnowanie posesji. Można by pomyśleć, że pies trzymany na uboczu będzie unikał kontaktu z ludźmi, jednak Gabon jest bardzo przyjaznym stworzeniem. Nigdy nie wykazał się w stosunku do nikogo żadną agresją.

Czas, który Gabon spędził w zamknięciu, odcisnął na nim swoje piętno. Na spacerach psiak zachowuje się jakby był na nich po raz pierwszy, zachwyca się wszystkim dookoła, rozgląda się, węszy z zainteresowaniem.

W kontaktach z ludźmi Gabon początkowo jest zamknięty w sobie, raczej nie podchodzi sam z siebie, potrzebuje czasu, by się przyzwyczaić do czyjejś obecności. Jednak nie możemy go za to winić, skoro przez całe życie jego kontakt z ludźmi, zwłaszcza mu nieznanymi, był znikomy.

Gabon świetnie dogaduje się z suczkami w różnym wieku i różnej wielkości.

Marzymy, aby ten psiak, został w końcu prawdziwie pokochany. Chcemy, żeby przyszli opiekunowie pokazali mu, na czym polega zdrowa relacja człowiek-pies, i żeby nadrobili te wszystkie stracone lata…

nr karty: 107/2023

*Pierwsze trzy zdjęcia zdjęcia zostały zrobione w lipcu 2019, pozostałe zdjęcia w kwietniu 2023r.

 

Morris / Serwus

Psy małe

Serwus trafił do schroniska 08.05.2023 z dzielnicy Krasny Las.

Serwus to mały pies, który ma około 3 lat. Jest energicznym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem. Jednak za sprawą nieudanej adopcji wiemy, że psiak ma dominujący charakter.

nr karty: 104/2023

 

Zelda

Psy małe

Zelda trafiła do schroniska 02.05.2023 razem z Glebą.

Zelda to mała suczka, która ma około 2 lat i waży aktualnie 10kg. Jest delikatnym i nieśmiałym stworzeniem, które z pewnością będzie potrzebowało czasu i cierpliwości, ze strony nowego opiekuna, by zaaklimatyzować się w nowym miejscu.

nr karty: 96/2023

 

 

 

Gleba

Psy małe

Gleba trafiła do schroniska 02.05.2023 razem z Zeldą.

Gleba to mała suczka, która ma około 2 lat i waży aktualnie 9kg. Jest delikatnym i nieśmiałym stworzeniem, które z pewnością będzie potrzebowało czasu i cierpliwości, ze strony nowego opiekuna, by zaaklimatyzować się w nowym miejscu.

nr karty: 97/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

Korfu

Psy małe

Korfu trafił do schroniska 29.04.2023 z ulicy Wyspiańskiego.

Korfu to mały psiak, który ma około 1 roku. Jest zadbanym, ufnym, wesołym i pełnym energii psiakiem, który lgnie do ludzi.

nr karty: 94/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moris

Psy duże

Moris został oddany do schroniska 27.04.2023 z powodu zmiany sytuacji życiowej jego opiekunów.

Moris to psiak średniej wielkości, który urodził się 07.02.20216 roku. Ma nadwagę i waży obecnie 24kg.

W schronisku, jak dotąd, Moris dał się nam poznać jako sympatyczne stworzenie, które lgnie do ludzi i cieszy się ze wspólnych spacerów. Psiak ładnie chodzi na smyczy i reaguje na podstawowe komendy. Z informacji, które przekazali nam jego dotychczasowi opiekunowie, wiemy, że Moris mieszkał z małym dzieckiem, w stosunku do którego był bardzo wyrozumiały i łagodny oraz, że pozostawiony sam w domu szczekał.  Jego stosunek do innych psów bywa różny.

nr karty: 92/2023

 

 

 

Bolek

Psy małe

Bolek trafił do schroniska 23.04.2023. Psiak biegał po ulicy Strumykowej.

Bolka poznaliśmy jako wystraszonego do granic możliwości psa, biegającego w amoku po drodze z ciągnącym się za nim łańcuchem… Widząc taką sytuację, ciężko od razu nie wysnuć teorii odnośnie warunków jego dotychczasowego życia.

Bolek przez pierwsze dni w schronisku bardzo bał się ludzi. Powoli, z upływem czasu zaczął jednak opuszczać swoją skorupę, obnażając przed nami swój cudowny charakter.

Bolek to mały, około 5-letni psiak. Jaki jest teraz Bolek? Jest stworzeniem delikatnym i wrażliwym. Rozkosznie macha ogonkiem na widok znanych mu osób, choć na jego zaufanie trzeba troszkę zapracować, najlepiej z pomocą smaczków.

Lubi długie spacery i zabawy na psim wybiegu. Dobrze dogaduje się z innymi psami, lecz kiedy coś mu się nie podoba, potrafi jasno ostrzec czworonoga warczeniem.

Dla Bolka szukamy osób ceniących sobie spokój, opiekunów tak wrażliwych jak on.

nr karty: 90/2023

 

Freja

Psy duże

Freja trafiła do schroniska 19.04.2023 razem z Efrą z Jeleniej Doliny. Obie suczki były bardzo zaniedbane, wychudzone i przerażone.

Przez kilka tygodni jasno dawały nam do zrozumienia, że nie życzą sobie bliskiego kontaktu... Taki stan trwałby zapewne długo, gdyby nie to, że dziewczyny są bardzo ciekawskimi stworzeniami! Początkowo były obserwacje, nieśmiałe wąchanie, pierwsze głaskanie, aż w końcu w pełni opuściły swoją skorupę!

Freja jest młodziutką, około 1-2 letnią suczką. Jest bardzo łagodnym stworzeniem, pełnym gracji.

Freja to istna przylepa. Kocha człowieka całym sercem! Niezależnie od pory dnia, zawsze jest w pełnej gotowości na głaskanie i przytulanie. Jednak w pierwszym kontakcie, może podejść do człowieka z dozą nieśmiałości.

Jest absolutnie bezkonfliktowa w relacjach z psami.

Freja to cudowna suczka o gołębim sercu. Wierzymy, że po zaaklimatyzowaniu się w domu będzie cudowną przyjaciółką!

nr karty: 88/2023

 

 

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny