Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Rea

Psie staruszki

Rea trafiła do schroniska 12.09.2022.

Rea to dosyć duża, ok. 12-letnia sunia. Mimo wieku, jest w znakomitej kondycji i wręcz tryska energią i pogodą ducha.
Rea uwielbia długie spacery, bieganie i zabawy na łonie natury. Zachowuje się jak duży szczeniak ! Aż ciężko uwierzyć, że ma za sobą już 12 wiosen.
Rea świetnie dogaduje się z innymi psami, jest serdecznie nastawiona do każdego przedstawiciela swojego gatunku.
Dla Rei szukamy rodziny, która będzie gotowa i chętna do codziennego spędzania z nią czasu aktywnie. Sunia, poza tym, że jest spragniona ruchu, jest także uczuciowa i wdzięczna. Będzie cudowną przyjaciółką!

 

nr karty: 223/2022

 

 

 

Lucek

Psy duże

Lucek trafił do schroniska 09.09.2022.

Lucek jest nieśmiałym, spokojnym i łagodnym stworzeniem.  Jest psem, który chce być tłem. Nie chce zostać zauważony. Żyje w swojej skorupie, skrywając się skutecznie przed podłym światem…

Lucek powoli przekonuje się do ludzi, pomału zaczyna ufać. Ten proces w schronisku jest jednak bardzo żmudny i czasochłonny.

Lucek rewelacyjnie czuje się wśród innych psów, to one dodają mu odwagi.

Naszemu Lucjanowi brakuje pewności siebie. Bardzo byśmy chcieli, by ktoś zlitował się nad tą kruchą istotą i pokazał, jak dobre i błogie życie można wieść u boku człowieka…

nr karty: 222/2022

 

Tino

Psy duże

Tino trafił do schroniska 07.09.2022 w wieku około 8 lat.

Od razu rozkochał w sobie wszystkich wolontariuszy i pracowników.
On sam kocha ludzi ponad wszystko. Jest delikatny, łagodny, czuły i uważny wobec człowieka. Pozwala na wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.

Ładnie chodzi na smyczy. Lubi inne psy.

nr karty: 221/2022

 

Morelka

Psie staruszki

Morelka trafiła do schroniska 27.08.2022 z okolicy cmentarza Dębica.

Morelka to nieduża, starsza suczka, która jest zadbana i łagodna w stosunku do ludzi.

nr karty: 213/2022

 

 

Bazyli

Psy małe

Bazyli trafił do schroniska 03.08.2022 z miejscowości Władysławowo.

Bazyli jest młodym, bo ok. 1-rocznym, niedużym psiakiem. Uwielbia spacery, podczas których wręcz rozpiera go energia. Bazyli chce zajrzeć wszędzie, pragnie obwąchać każdy kąt.

Bazyli jest także szaleńczo zakochany w ludziach i każdego zaraża pozytywną energią! Uwielbia przytulanie, głaskanie, pozwala także nosić się na rękach. Jest bardzo łagodny, zabawowy, towarzyski… Żywe sreberko.

Bazyli niestety nie lubi towarzystwa innych psów.

nr karty: 17/EL/2022

 

Baron

Psie staruszki

Baron trafił do schronisku 01.08.2022 z ulicy Leśmiana.

Baron do niedawna miał opiekunów, którzy niestety nie skupiali się nad tym, że pies chodzi samopas po dzielnicy, narażony na wiele niebezpieczeństw. Okazało się, że Baron notorycznie uciekał z kojca, w którym mieszkał i to też spowodowało, że opiekunowie nie chcieli już Barona z powrotem.

Baron jest dużym, ok. 7-letnim psem. Jest bardzo łagodnie i przyjaźnie nastawiony do ludzi, także do dzieci. Uwielbia spacery, podczas których grzecznie chodzi na smyczy. Dał nam się poznać jako dobre, poczciwe psisko, które bardzo ceni sobie spokój i obecność człowieka.

Baron tęsknie wyczekuje swojego człowieka.

 

nr karty: 192/2022

 

Aladar

Psy duże

Aladar trafił do schroniska 11.07.2022 z miejscowości Bielnik Drugi.

Aladar to piękny, duży, pies, który ma około 5 lat. Uwielbia kontakt z człowiekiem i ochoczo rwie go do zabawy. Ma w sobie olbrzymie pokłady energii i ogromną chęć do działania. Przy Aladarze nie sposób jest się nudzić, ponieważ on wręcz zaraża swoim młodzieńczym entuzjazmem.

Aladar na spacerze potrafi ładnie iść na smyczy (gdy już pierwsze emocje opadną). Nie reaguje na innych spacerowiczów, czy przejeżdżające samochody.

Aladar zachęca do zabawy inne psy, jednak z uwagi na jego mocno jeszcze szczenięce zachowania, potrafi być mało delikatny.

Z pewnością ten piękny, duży psiak, wymaga jeszcze sporo pracy i nauki, jednak w Aladarze drzemie wspaniały potencjał i liczymy, że znajdzie się ktoś, kto zechce go wydobyć!

nr karty: 15/EL/2022

 

Majonez

Psie staruszki

Majonez został oddany do schroniska 02.07.2022 z powodu zmiany sytuacji życiowej jego opiekuna.

Majonez to starszy, około 10-letni, pies średniej wielkości.

Majonez raz już znalazł dom. Szczęściu naszemu nie było końca, dostawaliśmy zdjęcia i wzruszające wieści od jego opiekuna. Tak się jednak stało, że pan „opiekun” wyjechał za granicę, pies trafił do schroniska, a po powrocie sytuacja życiowa na tyle się skomplikowała, że pan nie mógł już odebrać stąd swojego przyjaciela. Cóż… historia jak wiele innych…

…jednak Majonez nigdy się nie smuci. Tym swoim rozbrajającym uśmiechem czasem nas onieśmiela, bo niesamowite jest to, jak skrzywdzony pies potrafi czerpać z życia garściami… nawet będąc w schroniskowym kojcu - jak się okazuje…

Wiemy, że Majonez w mieszkaniu zachowywał się idealnie. Jest nauczony czystości, nie wyje, nie niszczy. Pięknie chodzi na smyczy. Uwielbia długie wędrówki.

Kocha ludzi nade wszystko na świecie! Uwielbia się przytulać i przelewać na człowieka całą swoją miłość…

Majonez niestety nie przepada za innymi psami.

Jest nam przykro, tak potwornie przykro, że Majonez musi tu być… Marzymy, by ktoś o niego dbał, rozpieszczał, przytulał… by ktoś go pokochał.

 

nr karty: 167/2022

 

 

 

 

 

 

 

Szeregowy

Psy duże

Szeregowy trafił do schroniska 09.06.2022 z miejscowości raczki Elbląskie. Powiedziano nam, że widziano, jak ktoś wyrzucił go z samochodu...

Szeregowy to średniej wielkości psiak w wieku około 8 lat. Jest cudownym, kochającym stworzeniem. Wiecznie uśmiechnięty, zawsze gotowy do długich i wyczerpujących wędrówek!

Szalenie łagodny w stosunku do ludzi, nawet tych najmłodszych. Z radością poddaje się głaskaniu i uwielbia się przytulać.

Z ogromną cierpliwością i spokojem znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjno-weterynaryjne.

Szeregowy akceptuje towarzystwo innych psów, jednak zaciekle broni zasobów, w związku z czym schroniskowy boks zamieszkuje sam.

nr karty: 7/EL/2022

 

Cywil

Psy duże

Cywil trafił do schroniska 05.06.2022 z Adamowa jako skrajnie zaniedbany pies z posklejaną sierścią, odparzeniami oraz masą kleszczy.

Cywil to 8-letni pies po przejściach, który do nowo poznanych osób podchodzi z dystansem i nieufnością. Nie jest łatwym orzechem do zgryzienia, jednak z pewnością jest to kwestia podejścia i czasu. Z osobami, które miał okazję poznać bliżej, z radością spędza czas podczas spacerów do lasu. Uwielbia się bawić zabawkami. Jest bardzo mądry i oddany. Grzecznie jeździ autem.

Dla Cywila szukamy domu bez innych zwierząt oraz dzieci. Przyszły opiekun powinien być doświadczony, by umiejętnie poprowadzić naszego kawalera przez życie.

nr karty: 6/EL/2022

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny